SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na jakim kanale leca walki ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123
Kiedys w telewizji ogladalem rozne walki( najczesciej malo znanych zawodnikow), lecialy dosc czesto najeczesciej pod wieczor tylko nie wiem na jakim kanale wiec prosze o pomoc
Gdzie mozna poogladac jakies walki ?
Walki te odbywaly sie w roznych formulach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
Extrime Sports?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123
niestety nie posiadam, to byl jakis pospolity kanal ktory jest na kazdej kablowce ;d

Zmieniony przez - Adaammm w dniu 2011-07-26 01:22:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4651
na Polsacie Sport lecą często walki, kiedyś powstało tam kilka programów bokserskich i wspominano również legendy, takie jak Ali, Tyson.

Sylwia Kusiak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Tapout na polsat play,ma ESPN są fajne programy o boksie ale to już nie jest pospolity kanał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22648
kiedyś w każdą sobote na TV4 Bellator leciał. Niewiem jak obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
tak jak bokserka7 na Polsat Sport często lecą walki

na TV4 już dawno nie widziałem Bellatora , ale ja ślepy jestem to wszystko jest możliwe

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Może Fight Club na Eurosporcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4085
Na TVPULS leci w kręgu mma i UFC: walki mistrzów z komentatorem "Juras" :D
No więc w kręgu mma takie sobie
ufc:walki mistrzów pokazują 3 walki z różnych kategorii z UFC , nawet widziałem tam Carwin vs Lesnar,więc warto.
Ten kanał można odbierać przez MPEG 4 lub tą nową antenkę.

Polsat sport -> boks boks i boks!:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie w Polsce nauczyć się strzelać?

Następny temat

Praktyczne kopnięcia

WHEY premium