SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na jaki sport się zapisać w Rzeszowie.

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2264

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 256
Proszę napiszcie kluby sportowe w Rzeszowie , które znacie i do których można się zapisać w wieku 17-18 lat. Od razu mówię że nie interesuje mnie lekkoatletyka i siatkówka , koszykówka i piłka nożna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Boks walter treningi były 5 razy w tygodniu, teraz nie wiem, -18 za darmo +18 chyba z 50zł, na langiewicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
a sztuki walki cię nie interesują?? dobra sekcja muay thai jest tam

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 256
Kiedyś chodziłem na mt do Rafała Antończaka przez 2-3 miesiące i zrozumiałem że to nie sport dla mnie i wtedy zapisałem się na boks na lwowską chodziłem 1,5 roku ale potem poszedłem do liceum i podział godzin zmusił mnie do odejścia i przez ostatni rok nie uprawiałem żadnego sportu i mi się przytyło prawie 10kg dla tego chcę się zapisać na coś z czego będę czerpał radość i do tego będę się dużo ruszał i spalę te 10kg.Więc raczej sztuki walki odpadają , przy mojej masie ciężko w sztukach walki , w boksie jeszcze jako tako sobie radziłem ale już niestety za późno na powrót.Więc może jakiś inny sport ?

Zmieniony przez - slash94 w dniu 2011-08-31 13:14:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Ragby ? interesują ?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 256
Wiesz co , ragby chyba mnie nie interesują choć kolega był kilka razy na treningu futbolu amerykańskiego , muszę z nim pogadać to mi powie co i jak.Czekam na dalsze dyscypliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jak na sztuki walki za późno? przecież nie musisz za rok walczyć w KSW, dla siebie na luzie zawsze coś to daje. Ja na pierwsze SW zapisalem sie pare miesięcy temu a mam 23 lata i waga 100kg mi nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 256
Nie chcę chodzić na sztuki walki , bo jedyne co naprawdę lubiłem to był boks , zawsze z przyjemnością chodziłem na treningi , w domu dodatkowo ćwiczyłem , a gdy chodziłem na mt to jakoś nie chciało mi się zbytnio , więc raczej na żadną sztukę walki się nie zapiszę , choć ostatnio miałem na oku kendo. Ale chyba wybiorę futbol amerykański , muszę tylko poczekać na otwarcie rekrutacji do ravens w rzeszowie. Dzięki wielkie za pomoc , jeżeli komuś przypomni się jakaś dyscyplina to śmiało pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 256
Jednak futbol amerykański odpada , sprzęt za dużo kosztuje.Czekam na inne propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
to może poprostu siłownwia???

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 256
Nie lubię chodzić na siłownie , potrzebuje czegoś gdzie jest dobry wycisk na treningu , dużo biegania , ruchu. Tak żeby szybko spalać tłuszczyk.Kurde chyba ciężko będzie coś wymyślić.A jakbym na sztuki walki się jednak zdecydował to gdzie mają dobrą sekcje w przyzwoitej cenie(Jest jeszcze muay thai u Rafała Antończaka?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
jest. cena za 2x w tygodniu to 75 zł a za 4x w tygodniu to 95 zł.

Pomogłem? to daj SOG'a :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SEKCJA MMA W KAMIENIU

Następny temat

MMA, K1, Submission Fighting - Dębica

WHEY premium