SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NUTRACLIPSE THERMO BOMBS

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6889

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga / wzrost

185

Staż treningowy

teraz od 5 miesięcy,

Cel cyklu

spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej

Stosowane już wcześniej suplementy

odżywki białkowe

Stosowane wcześniej spalacze

jeden ale kompletnie nie pamiętam nazwy było to dawno temu.

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Dzienne zapotrzebowanie na redukcji mam ustawione na 2500kcl, tłuszcze 90g, białko 160, węgle 280g.

Przewidziane finanse na cykl

Bez znaczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 224
Witam,

Spotkałem się z takim spalaczem NUTRACLIPSE THERMO BOMBS jest o nim bardzo mało opinii, znalazłem tylko na zagranicznych stronach, a u nas niewiele.
Nie chce reklamować innych stron więc przekleje opis ze sklepu

Pytanie czy ktoś miał z tym styczność i czy jest faktycznie tak dobrym środkiem jak o nim się wypowiadają.
Będę ogromnie wdzięczny za każdą opinię.

Opis produktu

Thermo Bombs - to ekstremalny suplement przyspieszający spalanie tłuszczu jednocześnie silnie i długotrwale zwiększa poziom energii. Został starannie zaprojektowany przy użyciu najbardziej zaawansowanych składników aktywnych. Thermo Bombs to dużo więcej niż tylko kolejnym termogenik na rynku.

Doskonale pali tłuszcz dodając przy tym potężną dawkę energii
Skutecznie przyspiesza metabolizm spoczynkowy
Hamuje nadmierny apetyt i chęć podjadania
Usuwa zatrzymaną wodę podskórną
Precyzyjne spalanie najbardziej uporczywej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i bioder

Nutraclipse Thermo Bombs to zupełnie nowy rodzaj spalacza, gdyż został zaprojektowany, aby szybko topić tłuszcz, pomagając jednocześnie chronić tkankę mięśniową. Thermo Bombs Hyper Shock działa szczególnie w tych rejonach ciała, w których znajduje się uporczywa tkanka tłuszczowa, sprawdza się w sytuacji kiedy inne spalacze zawodzą.

Marka Nutracplise wprowadziła na rynek doskonale opracowany spalacz tłuszczu, w którym użyto najbardziej zaawansowane i możliwie silne składniki.

DL-Phenylalanine aktywuje i wzmacnia działanie endorfin, dynorfin i enkefalin, które są kluczowymi substancjami samoregulacyjnych procesów ciała. Oprócz funkcji hamujących apetyt i promujących dobry nastrój, DL-PA jest jedyną substancją naturalną, którą nauka uznaje za środek całkowicie bezpieczny pod względem zdrowotnym do tłumienia chronicznego bólu i depresji.

1,3,7,8-Tetramethylxanthine działa pobudzająco, obniżając poziom Adenozyny, hamuje rozpad cAMP - tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Tkanka tłuszczowa jest stosunkowo słabo ukrwiona, dlatego też organizm ma utrudnione szlaki metaboliczne do czerpania z niej zasobów energii. Szczególnie słabo ukrwionymi miejscami są uda, biodra, brzuch, pośladki i okolice klatki piersiowej u mężczyzn, dlatego są to tzw. miejsca, gdzie najliczniej zgromadzone są receptory alfa-2. To okolice zwane potocznie „strefami uporczywego tłuszczu”. Często zauważamy, że mimo treningu i diety uzupełnionej spalaczami tłuszczu te miejsca nie wyglądają najlepiej, dzieje się tak za sprawą hamującego wpływu alfa-2 receptorów. Kiedy na skutek podania johimbiny zwalniamy je od hamującego wpływu tych receptorów, następuje znaczące rozszerzenie sie naczyń w tych obszarach ciała alepiej ukrwiona tkanka tłuszczowa przegrzewa się, przez co łatwiej dostępna jest dla lipolitycznych hormonów. Dlatego podczas wysiłku fizycznego kiedy występuje potrzeba dodatkowych kalorii organizm może je również czerpać z tłuszczu z tych uporczywych miejsc, a jeśli mamy tego tłuszczu tam najwięcej to właśnie z tych miejsc organizm czerpie je wtedy w pierwszej kolejności. Aby naturalnie podnieść NE do poziom wysokiego, który umożliwi szybkie palenie tkanki tłuszczowej, trzeba intensywnie i długo ćwiczyć oraz nie jeść przez kilka godzin.

Rauwolfia Serpentina - roślina zawierająca cały szereg różnych alkaloidów wśród, których znajdują się: johimbina (oraz alfa-johimbina), rezerpina, ajmalina, deserpidyna oraz serpentynina. To nowa, innowacyjna postac alkaloidu Yohimbiny czyli Alfa-Yohimbina HCL nieznaczna zmiana budowy chemicznej sprawia, ze Alfa-Yohimbina wykazuje wlasciwosci o wiele bardziej selektywne. Dziala niesamowicie mocniej, jednak nie wplywa na pobudzenie calego ukladu nerwowego, a jedynie te receptory, które odpowiadaja za rozszerzenie sie naczyn w obrebie stref uporczywego tluszczu. Efektem jest precyzyjne rzezbienie sylwetki w miejscach, skad pozbycie sie go jest szczególnie trudne z uwagi na slabe ukrwienie. Dodatkowym atutem Alfa-Yohimbiny jest fakt, że wydłuża w czasie wszystkie efekty dzialania produktu.

Chlorowodorek synefryny swoją budową i działaniem przypomina adrenalinę. Hamuje łaknienie, stymuluje alfa i beta adrenoreceptory, tym samym nasila procesy lipolityczne oraz podnosi poziom cAMP.


Johimbina zwiększa poziom noradrenaliny we krwi, która pobudza hormono-wrażliwą lipazę do rozpadu trójglicerydów, co zostało nawet potwierdzone przez kilka prac badawczych. W ostatnich latach johimbina stała się jednym z komponentów wieloskładnikowych preparatów stymulujących metabolizm tłuszczowy. Niektóre badania wykazały dużą efektywność johimbiny w spalaniu tzw. opornej tkanki tłuszczowej. W przypadku mężczyzn są to okolice brzucha, natomiast u kobiet uda oraz pośladki.

Za utratę opornej tkanki tłuszczowej odpowiedzialne są receptory alfa-2-adrenergiczne, które w największej ilości rozlokowane są właśnie w tych "niechcianych" miejscach. Jeżeli receptory alfa są aktywne, proces liolizy (czyli rozkładu tłuszczu) jest zahamowany.

Alfa johimbina jest inhibitorem receptorów alfa, hamujących ich aktywność. Należy także wspomnieć o istnieniu receptorów beta-adrenergicznych, które odpowiedzialne są za pobudzanie do rozkładu tkanki tłuszczowej. W zależności od części ciała proporcje między ilością receptorów alfa i beta są różne. Jeżeli zwiększymy aktywność receptorów beta, jesteśmy w stanie szybciej spalać tkankę tłuszczową.

Thiamine Disulfide - jest to syntetyczna pochodna rozpuszczalnej w wodzie witaminy - tiaminy, która w przeciwieństwie do niej jednak jest ma charakter lipofilny. Zdecydowanie łatwiej przekracza barierę krew-mózg zwiększając tym samym poziom tiaminy i estrów fosforanu tiaminy w mózgu i modulując aktywność wielu neuroprzekaźników.

Thiamine Disulfide poprawia zdolności wysiłkowe głownie poprzez odsunięcie w czasie objawów zmęczenia ośrodkowego. Wchodzi w skład preparatów o działaniu stymulującym, w tym stacków kreatynowych i no-boosterów oraz tzw. spalaczy tłuszczu.

3,3' Dijodo-L-Tyronina (3,3’ T2), 3,5-Dijodo-L-Tyronina (T2) - przyspieszają metabolizm, zwiększają ogólny wydatek energetyczny organizmu, obniżają poziom cholesterolu, przyspieszają proces utleniania kwasów tłuszczowych, aktywują kinaze AMPK.

Składniki aktywne: Ilość w porcji dziennej:
Slim Core: 609 mg
DL-Phenylalanine
Guarana seed extract 22%
Cayenne
1,3,7,8-Tetramethylxanthine
Rauwolscine HCl (Alpha Yohimbine)
NeuroMAX: 550 mg
Beta-Phenethylamine HCl
Thiamine disulfide
Sulbutiamine
Methyl Synephrine
Griffonia Simplicifolia Extract (95% 5-HTP)
Thyro II: 300 mcg
3,3-Diiodo-L-Thyronine
3,5-Diiodo-L-Thyronine (T2)


Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 56

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Thermo Bomb 1-2 razy dziennie. Najlepiej po przebudzeniu oraz 6-8h później lub 30 minut przed treningiem.

Zmieniony przez - blackluk w dniu 2014-05-17 01:48:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10393
Patrząc po składzie wygląda na dobry i obiecujący, ALE jeśli jest to Twój drugi spalacz w życiu (WNIOSKUJĄC Z ANKIETY) to nie brałbym go, bo może okazać się za mocny i ładnie zryć czerep , nie mówiąc o serduchu bo nie wiem jaką masz tolerancję na takie produkty. Jako drugi wziąłbym "coś lżejszego" jak:
http://www.sfd.pl/sklep/Nutrex_Lipo-6_Black-opis3392.html

lub bardziej polecany przez chłopaków z forum, bo silny i znośny
http://www.sfd.pl/sklep/Dorian_Yates_Black_Bombs-opis29416.html

A Nutraclipse Thermo Bombs zostawiłbym na końcową redukcje lub zarzucił po wyżej podanych spalaczach


Zmieniony przez - Yebievdenko w dniu 2014-05-17 10:42:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 224
Jedno mnie tylko zastanawia, bo z tego co się orientuje to akurat black bombs to też chyba dość mocny środek.
Nie chce kupować czegoś żeby tylko kupić.

Dodam że moja waga wyjściowa 6 miesięcy temu to było 110 kg. Jednak teraz doszedłem do ściany i nie mogę się pozbyć trudnego tłuszczu w okolicach brzucha.

Oczywiście nie chce tracić mięśni, bo mozolnie coś niecoś już zbudowałem.
Ten Lipo 6 ma bardzo mieszane opinie.

Dzięki za twoją opinię, ale może ktoś jeszcze wyrazi swoje zdanie?


Zmieniony przez - blackluk w dniu 2014-05-18 00:26:21
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1256
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobor odzywek na mase

Następny temat

Jakie białko proponujecie dokupić

sosy