SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO-Xplode w kolarstwie, test.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Otóż miałem okazję testować znany produkt BSN'a No-Xplode w kolarstwie szosowym. Od razu przejdę do efektów i wniosków.

Produkt działa super pobudzająco, rzeczywiście czuć było przysłowiowego " kopa " zanim wsiadłem na rower. Byłem wniebowzięty efektem podczas rozgrzewki ( 45 minut, spokojnej jazdy ), byłem pewien, iż w czasówkach będę bił rekordy.

Teraz już wiem jak złudny był to fakt. Już podczas pierwszego powtórzenia, po przekroczeniu tętna ok 160, spompowało mi nogi, były po prostu pełne, czułem, iż zaraz się rozerwą, ciężko było kręcić, co gorsza po skończeniu były wciąż pełne i przed kolejnym powtórzeniem, dalej były napompowane, bolały wypełnione kwasem mlekowym. ( Były to odcinki 5 km na prostej drodze ). Efekt ten następował gdzieś po pierwszym kilometrze, czyli gdzieś po minucie.

Postanowiłem, pokręcić lekko ok 2 godzin, by mogło to ze mnie zejść i znowu zrobić powtórzenie. Po tym czasie było o wiele lepiej, czasy wykręcane różniły się nawet o 50 sekund ! A komfort jazdy zdecydowanie lepszy.
Trenując ten sam cykl treningu, bez BSN'u czułem się znacznie lepiej, czasy i komfort jazdy zdecydowanie na +.

Dodam, iż było nas 3, każdy otrzymał ten sam efekt.

Wnioski:
Produkt nie nadaje się dla kolarzy.

Zdecydowanie produkt kulturystyczny dający duże pobudzenie, co jest ( jak dla mnie ) jego jedynym plusem.

PS
Już niedługo zakończenie suplementacji HMB, postaram się przybliżyć wnioski.

Zmieniony przez - MiechoSS w dniu 2010-04-29 19:53:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
super recenzja dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2932
Warto wiedzieć... jestem zupełnym amatorem w kolarstwie, a mianowicie lubie jeździć w dalekie trasy i głupio by było podczas jakiejś wiekszej wycieczki tak sie załatwić. Pozdrawiam i zostawiam SOGa!

"Do your workouts as hell , to see heaven in the mirror"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
ja mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że podatność na pompę zależy od predyspozycji, ja się słabo pompuję raczej i stary NO-Xplode wspominam dobrze, nie wiem jak obecny bo nie testowałem.

Generalnie stacki z argininą/cytruliną lepiej jest brać po treningu (te bez kofeiny) pomagają wtedy szybciej się zregenerować, przed raczej coś na ponudzenie z niewielka ilością (1-2g) "pompowiczów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie dziwota, ze Ci nogi spompowało, bo ten supel od tego jest właśnie :)
Ale dobrze, ze napisales recenzje, bardzo fajnie sie czyta.
Ja jak brałem Doriana to zanim doszedlem na trening (1.5km) to mnie nogi juz bolaly he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Super. Jeden tekst o własnym doświadczeniu wart jest trzech artów teoretycznych.
Pozdrawiam. Sog.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
nie sprawdzaja sie takie wynalazki przy cwiczeniach typowo wydolnosciowych gdyz za mocno podskakuje puls i wystepuje efekt pompy .Ameryki nie odkryles ;)

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Nie odkrył. Potwierdził jej istnienie. A to czasem na tym forum jest bardzo istotne

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8023
Ta,ale w ich gazetce właśnie polecali dla kolarzy No-Xplode xF
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRIBULUS TERRESTRIS moze wpływać na wypadanie włosów?

Następny temat

ECA + Spalacz

WHEY premium