SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO-Xplode czy Shock Therapy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4615
mam pytanko który z tej dwójki jest lepszy jako dopalacz przed treningowy NO-Xplode , Shock Therapy 1008g mam zamiar kupić jednego z nich i dodać do cykli masowych na jesieni teraz są w bardzo dobrych cenach Shock starcza na 2 cykle wiec wyjdzie naprawdę tanio.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
No-xplode miarka 20,5 grama
oba dobre, jak na mnie shock bardziej działał wytrzymałościowo, niż pobudzajaco... no-xplode dla mnie rewelacja, ale fakt, mało ekonomiczny, po 3 tygodnich jedna porcja to do niczego, trzeba walić minimum 2

Zmieniony przez - usekenator w dniu 2008-06-08 11:28:37

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
bierz shocka, chociaz coraz cześćiej zdarzaja sie słabe opinie, ja aktualnie wcinam i naprawde jestem zadowolony, no-xplode duzo mniej ekonomiczny o działaniu nic nie powiem bo nie jadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
dla mnie lepszy no xplode

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2008-06-07 21:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94389 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
oba dobre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4615
Właśnie też kilka niezbyt dobrych opinii słyszałem o shock ale chyba na niego sie zdecyduje dużo bardziej ekonomiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4417
Fakt, że shock jest bardziej ekonomiczny, bo no explode znika w oczach. Natomiast zdecydowanie lepszy no explode jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4615
kurde trochę sam nie wiem co już kupić sporo tych niezbyt dobrych opinii o shock i sie boje że na mnie nie podziela tak jak powinien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4615
a może ktoś poleci coś jeszcze innego o podobnym działaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
White flood

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7780
aktualnie jade na shocku i srednio zadowolony. Pobudzenie minimalne przez chwile a pompa treningowa prawie taka jak bez niego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
na mnie takie rzeczy specjalnie nie dzialają

ale swego czasu shocka bralem w wiekszych dawkach to cos tam czulem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

która z tych masówek bedzie naj?

Następny temat

Zamiana tkanki tłuszczowej na mięśniową.

WHEY premium