SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO Booster + mono lub stack (najlepsza pompa)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 593
Czytałem kilka tematów odnośnie NO Boosterów i chciałbym poradzić się. Chciałem zacząć cykl kreatyny. Na początku zastanawiałem się nad Massacrą w DT (za 100 zł kupie puche) z mono w DNT. Massacra fajnie na mnie działała, pompa jako taka była, ale nie bralem nigdy niczego innego pompującego to nie mam porównania. Ogólnie planuję łączyć jakiś NO Booster z mono, chyba dobrze tak jest, nie?
Meritum mojej sprawy: Podajcie boostera lub stack po którym na treningu mieliscie za******ą pompę i poprawiła Wam się siła i masa

Słyszałem też o boosterach takich jak:
Shock therpay z Universala
White Flood (tego chyba u mnie w mieście nie dostane)
ludzie polecali :)

Zmieniony przez - Jawaaa w dniu 2011-05-24 00:10:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83559
Ankieta działu ( na czerwono w podwieszonych ). Wypełnij i wklej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1355
z tego co mi wiadomo, to "pompa" nie jest albo przynajmniej nie powinna byc głównym wyznacznikiem "zaje*istości" stacka czy NO boostera, napompujesz sie i zejdzie (mówie o pompie) a co do tego który jest najlepszy, to już wielu ludzi sie wypowiadalo że to kwestia indywidualna, na jednego zadziała NO-xplode, a na drugiego nie, na innego zadziała, Shock, a inny znów powie ze lepszy Nitrobolon, czy jakis HorsePower, bo inne nie działały. Musisz spróbowac i na zasadzie elminacji sam sprawdzic co podziała na Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8040 Napisanych postów 149271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1183910
wlasnie popmpa i pobudzenie powinno byc wyznacznikiem z***istosci boostera-ktory spelniac powinien takie zadanie z definicji, moze nie tyle juz stacka kreatynowego.

wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[http://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5729
Horse Power - koledzy brali i mowili ze B.Dobry
Shock Therapy - Dla mnie rewelacja polecam w 100 %
Nox Pump - Dobra pompa ale reszta dnia z***...
NO Xplode - Podobne działanie do Shocka, ale słabiej. Bylem po nim zmeczony a po Shocku to sie nie zdarzało.
Massacra - Znajomy zjadł 3 puszki. Mówi ze dobre, ale ja po nim nie zauwazyłem
Crea Shot - Moze na początkujących działa, pozniej juz sie nie sprawdza
Napalm - Nie testowałem jeszcze, ale z opini na internecie POLECANY...
Shotgun - Podobnie jak wyzej wymioniony nie testowałem ale POLECAJY...

Wszystki ww. odzywki działają, na jednego mocniej na innego słabiej.. Musisz niestety przetestowac wszystki i bedziesz wiedział hahah... ja polecam SHOCKA :)

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9391
Shotgun polecany na forum Xpand extreme pump też może się sprawdzić
tak jak wyżej piszą na każdego co innego podziała

najlepiej kup beta-alaninę, argininę z cytruliną, kofeinę i montuj sam
wtedy na każdy trening możesz sam regulować dawkę aż znajdziesz swoją "recepturę"

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11510
Napalm to bodajże to samo co shock . Shock na mnie mega dobrze działa. Na pompe polecał bym nitrobolon energized, ale słabo z pobudzeniem, więc dodał bym kofy. Albo tak jak zielony podał, cytrulina+arginina+kofa i mieszasz tak jak najlepiej działa na Ciebie. No Xplode moim zdaniem nie godny polecenia, zawiodłem się na nim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 593
dziękuję za odpowiedzi :) więc tak jak na początku myślałem tak i zrobię, kupię shock therapy z universala i z mono połącze. no boostera przed treningiem tylko (do końca puszki) a mono klasycznie bede brał przez 6 tygodni :)

Przepraszam, że nie wypełniłem ankiety, mój błąd, ale temat już jest do zamknięcia i nie ma sensu wypełniać :P

Zmieniony przez - Jawaaa w dniu 2011-05-24 18:42:01
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BSN - biegunka.... Mdłości...

Następny temat

Chrom

WPC