SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOX PUMP & MESOMORPH

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 313
Witam, proste pytanie dla osób które stosowały obie przedtreningówki.
Co polecacie NOX'a czy Mesomorph ? Bo cenowo wychodzi podobnie. Pozdro !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
O ile mowa o starym noxie jak dostaniesz to bierz, ale to ta sama półka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
obie stare wersje sa rownie mocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 313
Chodzi mi o wersje dostępne obecnie :) czyli pewnie te "nowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mesomorph obecnie z geranium w składzie.. poza tym moim zdaniem za młody jestes na takie specyfiki

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
nowe sa bez DMAA i obie takie sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 313
Meso dalej posiada 1,3d ;
Młody czy nie młody, próbowałem paru próbek i mało co zadziałało, np. SAW z Treca, Assault z MP, Redweiller z Olimpu, Napalm z FA, Attack z Scitec i te wszytskie okazały się MEGA lipą, bo nawet nie pobudzały, nie mówiąc już o braku pompy :) Dlatego chciałbym sięgnąć po coś sprawdzonego

Zmieniony przez - Detached w dniu 2014-04-27 15:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
tylko jak juz kupisz to zacznij od połowy miarki bo moze sie okazac za mocne.. kolega mial podobnie jak Ty, mało co go klepało, sprobowal mesomorpha i cała noc sie męczył, nie mogl spac, bolalo go serce, mial skoki cisnienia.. takze to nie sa zabawki dla wszystkich i nie bez powodów wycofali srodki z geranium

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2014-04-27 15:56:12

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 313
Dziękuję za info, też się domyślałem żeby jechać na połowie miarki do czasu "aż przestanie klepać" i wtedy dopiero zwiększać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Wzrost 170
Obwód w pasie 86
Waga 68

i z takimi wymiarami potrzebujesz takich zabawek?
bez jaj Panowie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
MajkelTSW
nowe sa bez DMAA i obie takie sobie


nowe meso tj 388g ma dmaa i klepie mocniej niż stara wersja 500g +

a noxa byłem pewny że już nie ma, ale podobno idzie gdzieś dorwać starą wersję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka OLIMP Massacre Episode 3

Następny temat

FA xtreme tabs + MP Assault

WHEY premium