SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY Punkt Odbioru Towaru W Warszawie

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
Witam!

W weekend po pracach remontowych udało nam się przenieść do nowego magazynu przy ulicy Instalatorów 5 ( Ochota ).

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Warszawa, Instalatorów 5&mrt=loc&sll=52.197929,20.957974&sspn=0.009706,0.027874&ie=UTF8&hq=&hnear=Instalatorów 5, Warszawa, Mazowieckie&z=16

Jest to kompleks magazynów, przy wjeździe należy poinformować ochronę, że wjazd jest w celu odbioru towaru z firmy MARBO, Pan ochroniarz powinien pokierować Was do naszego punktu :)

Magazyn jest w 90% gotowy, szykujemy tam wystawę w postaci 1 zestawu z każdej linii, aby można było przyjrzeć się różnicą pomiędzy sprzętami, przymierzyć się do ławki a nawet odbyć krótki trening ;) ;)

Dowóz zamówień będzie odbywał się na takich samych zasadach jak do tej pory - dostawa sprzętu po zamówieniu, ale dzięki większej powierzchni będziemy mogli dostarczać sprzęt szybciej ( nie będzie problemu z zalegającymi i nieodebranymi ławkami ).

Mam nadzieję, że możliwość obejrzenia sprzętu na terenie Warszawy przypadnie Wam do gustu :)



Zmieniony przez - MS-Bartko w dniu 2010-02-24 12:09:30

Ja to jestem trochę jak Picasso - robię w obrazie.

www.bartkodebkowski.com 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 544
Witam, chciałem zapytać, w jakich godzinach można podjechać do Was (w jakie dni tygodnia)?
Czy można tam od razu kupić sprzęt na miejscu?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Witam
Nie, tam jest tylko punkt odbioru, do którego dowozimy sprzęt pod zamówienia..
A godziny otwarcia są ustalane indywidualnie - gdy towar dociera na miejsce Klienci dostają sms'a i mogą się na dogodny dla nich termin umówić

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 544
aha - a czy można tam pojechać, żeby obejrzeć sprzęt i tam sobie wybrać? jakkolwiek oferty podane na allegro macie bardzo staranie dopracowane, trudno mi się zdecydować oglądając same zdjęcia.
wtedy albo zamówiłbym na miejscu i podjechał innego dnia po odbiór, albo po prostu wiedziałbym już, co zamówić przez allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
tak, mamy tam wystawkę piękną, można sobie obejrzeć wszystko 'in natural' A jeśli pomoże to w wyborze sprzętu, to spoko.
Napisz do mnie na gg albo maila - podam Ci nr telefonu do koleżanki, która tam ogarnia ten magazyn

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie szukacie tam pracownika?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Chwilowo nie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1481
A czy i ja mógłbym prosić kontakt do tej koleżanki od magazynu;P Chodzi mi również o obejrzenie sprzętu na żywo bo planuje kupno i się waham;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
napisz do mnie na gg to Ci podam nr bo tajne przez poufne :-]

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MARBO-SPORT - Dowozimy Sprzęt Za Darmo !!!

Następny temat

MARBO - Rabat 4% Dla Każdego Forumowicza

WHEY premium