SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ olimp TAURINE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki giker

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Za co ??
Zas czegos niekumam

NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Jeśli w jakikolwiek sposób ci pomogłem to niewachaj się i daj mi SoGacza ---> o tam kliknij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za podanie ile kosztuja wysyłka

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
cartman - tauryna nasila wydzielanie insuliny czyli transoprtera w tym wypadku kreatyny glukoza ma to samo dzialanie (rowniez nasila jej wydzilanie) lecz takze dostarcza ww oraz podnosi znacznie poziom cukru we krwi
ogolnie chodzi tutaj tylko i wylacznie o transport kreatyny - a w porownaniu z glukoza - wypada calosciowo moim zdaniem lepiej

jesli nie wezmiesz ani glukozy ani carbo ani tauryny - kreatyna i tak sie wchlonie ale juz nie tak szykbo - that's all

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapytam jeszcze raz, a jak się przedstawia sprawa z tym,że kreatyna może doprowadzić do tycia u osób zatłuszczonych??

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
to glownie przez stosowanie wraz z nia glukozy badz carbo - chyba ze czegos nie wiem

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znaczy się mam zamiar dołączyć tauryne do cyklu kredki i myśle żeby do tego jeszcze wziąśc high energy

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Może z tym tyciem chodzi Ci o zatrzymanie wody w organizmie ?
Kreatyna nie dostarcza energi bezposrednio wiec napewno się od Niej bezpośrenio nie tyje ;)
Jedyna mozlwosc jest taka ze gdy tkanki sa nia wysycone to oszczedzane sa inne substraty energetyczne - i teoretycznie nie trzeba tylu ww w celech energetycznych wiec moze byc maly blad w kalkulacji...
Chyba ze sie myle ;)

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
A.A. ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Zauwazmy ze dla wielu kreatyna = takze glukoza badz carbo w sporych ilosciach do kazdej dawki - a przez to zwieksza sie nie tylko kalorycznosc ale takze prawdopodobienstwo zdobycia tkanki tluszczowej .... w polaczenieu z osoba latwo lapiaca tluszcz - wniosek samemu mozna wyciagnac

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Tauryna Olimp juz wkrotce bedzie w sklepie ********** oraz SFD

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mozna Profi Whey Mass na noc ??

Następny temat

NOWOŚĆ OLIMP GLUCOSAMINE

WHEY premium