SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - GREEN TEA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
Witam.
Chciałem się dowiedzieć czy ten produkt zawiera kwercetynę?Jeżeli tak, to w jakiej ilości na kapsułkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
produkt z poczatku watku nie jest juz dostepny

w to miejsce stosujemy



sklad dostepny po kliknieciu obrazka :)

na zdrowie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
No tak, tylko skład jest mało szczegółowy na grupę polifenoli składa się wiele grup i podgrup, a ja tylko pytałem o kwercetynę i jej ilość w kapsie.Polifenoli jest ponad osiem tysięcy więc trudno, aby firma wymieniała je na opakowaniu. Liczyłem na to, że przedstawiciele Olimpu będą wiedzieli.





Zmieniony przez - Redzik333 w dniu 2012-11-03 00:59:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
Testowałam osobiście i uważam, że super sprawa przy diecie detoksykującej. Efekt natychmiastowy, bo po połknięciu tabletki i obfitym popiciu wodą tak do maks 30 minut trzeba już leciec do ubikacji...oddać toksyny. Polecam też Paniom, które zbierają wodę. Ważna jest jak najbardziej odpowiednia dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przyjmuje srednio 4 kapsy dziennie - same pozytywy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Pierwszy raz spotykam się z opinią o laksacyjnym działaniu ekstraktu z zielonej herbaty. Jeżeli pojawiał się problem po większych dawkach, to raczej odwrotny - zaparcie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeżeli Redzik powróci jeszcze do tego wątku, to odpowiem mu tak:

Standaryzację wykonuje się na określone składniki aktywne danego ziółka. Kiedy laboratorium Olimpu bada dany surowiec, to też tylko na zgodność standaryzacji z deklaracją producenta.

A generalnie to chyba w herbacie nie występuje kwercetyna, albo - jeżeli występuje - to tylko w niewielkich ilościach. Herbata jest przede wszystkim źródłem katechiny i jej pochodnych. Dużo kwercetyny znajdziesz w produkcie Anty Ox.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Kwarcetynę w dużej ilości masz w cebuli,ale doznania oddechowe już nie są najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dlatego mamy AntyOx.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
Kwercetynę potrzebowałem, bo ponoć pomaga w stanach zapalnych organizmu, występuje też w zielonej herbacie.Wszystkiego już się dowiedziałem, dzwoniłem do labu Olimpu.Zamiast kwercetyny zakupiłem pyłek kwiatowy, on też ma właściwości przeciwzapalne i dużą ilość aminokwasów.Mam 39 lat i dostałem zapalenia prostaty, nie ma na to lekarstwa, choroba dotyka głównie młodych ludzi i dlatego szukam naturalnego specyfiku przeciwzapalnego o dużej mocy. Za wszelkie info będę wdzięczny.

Zmieniony przez - Redzik333 w dniu 2012-11-24 20:52:44

Zmieniony przez - Redzik333 w dniu 2012-11-24 20:53:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZEPROSINY

Następny temat

NOWOŚĆ - OLIMP HCA

WHEY premium