SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE GAINERY W SASZETKACH W OFERCIE VITALMAXA

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Witam.
Od dziś w sprzedaży 3 nowe gainery Vitalmaxa w saszetkach.
Wszystkie oparte na koncentracie CFM, pakowane po 2kg (50 saszetek po 40g).
Gainer 10 kosztuje 49 zł
Gainer 20 65 zł
Gainer 30 79 zł

Te gainery na razie będą tylko w tylko w takich gramaturach i formach podania. Z kolei stare Gainery 1 i 2 zostają w puszkach i wiaderkach w dotychczasowych opakowaniach.
Więcej info o nowych gainerach tutaj
http://atleta.pl/sklep/advanced_search_result.php?keywords=Vitalmax gainer saszetki&x=0&y=10 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
W którym miejscu jestem arogancki?Nie mam zamiaru nikogo obrazać.Wyraziłem swoją opinię na temat pewnego gainera i to wszystko.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
W składzie jest "suszony mleczny mix".Pozostawie to bez komentarza.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
"Pozostawię to bez komentarza" ma jednoznaczny negatywny wydźwięk.
Mam nadzieję, Rower że pisząc tak wiesz co kryje się pod nazwą "suszony mleczny mix" , ile tego jest użyte i w jakim celu?

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
Domyślam się,że jako nikomu niepotrzebny wypełniacz.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
No niestety, zamiast tego jako wypełniacz tańsza byłaby dekstroza, maltodextryna czy nawet słabszej jakości WPC.
"Suszony mleczny mix" to może faktycznie niefortunna nazwa i może kojarzyć się z suszonym mlekiem w proszku czy serwatką.
W każdym razie jest to preparat z białek mleka o obniżonej zawartości kazeiny i laktozy. Używa się go dla polepszenia smaku i urozmaicenia źródeł białka. W naszych gainerach z tego co wiem jest go niewiele (do 10%).


Zmieniony przez - SONBATY w dniu 2008-06-03 10:04:18

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
W tych gainerach jest dużo składników,których w dobrej jakości odżywce nie powinno się znajdować.

SKŁAD: maltodekstryna, dekstroza, ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki CFM, suszona serwatka, aromat w zależności od smaku: waniliowy dla smaku waniliowego, czekoladowy dla smaku czekoladowego, bananowy dla smaku bananowego, orzechowy dla smaku orzechowego, truskawkowy dla smaku truskawkowego, kokosowy dla smaku kokosowego, kwas askorbinowy (wit.C) , octan tokoferolu (wit. E) , kwas pantotenowy, chlorowodorek pirydoksyny (wit.B6), niacyna (wit. PP), tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), folacyna (kwas foliowy), biotyna, cyjanokobalamina (wit. B12), substancja słodząca aspartam.
Do tego składu jest potrzebny komentarz.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Rower, widzę po Twoich wypowiedziach (także w innych działach), że jak widzisz w gainerach (co ciekawe, szczególnie Vitalmaxa ) coś mlecznego to uważasz że taki gainer jest do kitu.
W jednym z postów napisałeś nawet że Gainbolic jest lepszy od Gainera 2 bo Gainer 2 ma w składzie odtłuszczone mleko w proszku
A ja mogę powiedzieć że Gainbolic jest słabiutki bo ma dekstrozę a w składzie np. flagowego gainera Olimpa Whey 4000 jest oprócz dekstrozy także fruktoza, kawa zbożowa czy barwniki E129 lub E110.
Na takiej podstawie o każdej odżywce można coś złego powiedzieć.
Wszystko zależy od ilości i celu użycia danego składnika.
Dextroza może spowodować otłuszczenie, ale podana w gainerze w towarzystwie maltodekstryn i w niewielkiej ilości będzie akurat przy tych odżywkach pożyteczna.
To samo z odtłuszczonym mlekiem w proszku czy nawet serwatką w proszku.
Akurat podałeś skład najprostszego Gainera 10 bo tylko tu jest ta serwatka w proszku, też jest jej nie więcej niż 10% dla lepszego smaku. To typowa odżywka dla hardgainerów którzy nie mają dużo kasy i jeśli uważasz że te kilka g dziennie suszonej serwatki obniży ich formę to się grubo mylisz.
Za taką elitarną firmę u nas uchodzi Multipower. Mają wielkie zakłady, niemal farmaceutyczne, wydają kupę kasy na badania, testy przydatności odżywek itp. żeby wszystko było ok i dobrze działało.
A co powiesz na to, że w składzie ich gainera jest np. mąka pszenna, skrobia pszenna, mąka kukurydziana, olej roślinny?
Oglądałeś zakłady i proces produkcji badań Muscle Techa? Tam też wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie wypuszczą niczego przypadkowego. A w składzie Mass Tech jest np. mąka pszenna, aspartam z którym tak walczysz a nawet sól.
I to są jedne z najlepszych gainerów świata.
Krótko mówiąc, zanim zaczniesz na całym forum dezawuować wartość gainerów Vitalmaxa ze względu na 1 składnik który Ci się w nich nie podoba, zastanów się czy akurat w takiej odżywce ten składnik nie jest potrzebny i nie spełnia określonej roli bo w gainerach często te substancje są skuteczniejsze niż te z pozoru lepsze i bardziej dietetyczne.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
Sonbaty nie chciałem tego pisać,ale Ty umieściłeś swoją wypowiedż w postach z przeed kilku miesięcy.Ty za reklamowanie Vitalmaxa pobierasz wynagrodzenie,a ja piszę o swoich odczuciach.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Umieściłem wypowiedź w postach sprzed 2 miesięcy bo dzisiaj zauważyłem, że akurat przypadkowo w postach o gainerach Vitalmaxa masz dużo negatywnych rzeczy do powiedzenia.
Co za różnica czy post był wczoraj czy 2 miesiące temu?
Nikt mi nie płaci za reklamowanie Vitalmaxa, jestem oficjalnym dystrybutorem tej firmy w Polsce i oficjalnym jej przedstawicielem na sfd. Sam sobie płacę
Ale oprócz tego jestem też nałogowym użytkownikiem produktów tej firmy (kto mnie zna ten wie) i mam na ich temat swoje zdanie którego bronię tak jak i Ty swojego.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
Każdy kto chce zakupić odżywkę powinien czytać etykiety umieszczone z tyłu opakowania,czyli skład.Ja opisuje swoje refleksje po ich lekturze.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1083
rower1 przesadzasz troche

Sonbaty juz siedzi troche w tej branży i wie co jest dobre a co złe

nie wiem dlaczego tak arognacko podchodzisz do wypowiedzi sonbatego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z HP

Następny temat

Dziwny problem z kreatyna

Wiecej