SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOVOTHYRAL I BIEGUNKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 55
WItam, aktualnie szykuję się do swojego najmocniejszego cyklu ale przed nim postanowiłem sobie troszkę zredukować, leci testosteron 150 e2d i t3 50 mcg dziennie, wszystko fajnie smalec leci tylko latam do kibla kilka razy dziennie, tak mnie cisnie ze kibel chce rozerwać, biegunka ciągle, trzyma mnie to tak z 2 tygodnie, myslalem na poczatku ze jakie zatrucie albo cos ale nic z tych rzeczy, 100% pewnosci ze przez ten novothyral. Nigdy nie bralem novothyralu. Także biegunka jest ale idzie wytrzymac, mial ktos podobne objawy? nie wysram miesni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 55
Aras84
PejterPL
no to lipa :/ nadwrażliwość jak nic bo watpie by te 50 bylo przedawkowaniem jak niektore kocury po 150 jedza, ogolnie to da rade wytrzymac ale czy taka biegunka nie rozj**ie mi flakow?


Kazdy organizm jest inny. Pierwszy kontakt z t3?
Zmniejszylbym dawke i przyobserwowal co sie bedzie dzialo.


tak pierwszy kontakt z t3, tylko Panowie to nie jest tak że ja musze ciagle kibel okupować po prostu jak już mi sie zachce to jak to kolega ujął wodospad z dupy, najpierw wyprobuje te rady od was a potem jak nic nie bedzie przechodzic to zmniejszam i odstawiam to badziewie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Poprosimy ankietę działu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Dokładnie ankieta. Tak na marginesie przeczytaj ulotkę z Novo, skutki uboczne.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 55
1. WIEK: 24
2. WAGA: 86
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 130
-udo: 65
-talia: 78
5. STAŻ NA SIŁOWNI: okolo 8 lat
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 250
-tłuszcz: 50
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie pamietam wszystkich, ale lecialo wszystko chyba oprocz trenu
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: teraz redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: leci test
11. POZIOM BF%: nie wiem ale malo
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo
13. STAN ZDROWIA: bdb ino biegunka
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: nie robie
-przysiad: 150 kolano po przeszczepie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Po przedawkowaniu lub przy nawrażliwości na lek: zaburzenia rytmu serca, bóle wieńcowe, przyśpieszenie akcji serca, nadmierne pocenie, biegunki, chudnięcie, niepokój, zwiększona pobudliwość nerwowa, bóle głowy, kurcze i osłabienie mięśni, drżenie rąk. Długotrwałe stosowanie zbyt wysokiej dawki preparatu nasila osteoporozę. Źródło: DOZ.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 55
no to lipa :/ nadwrażliwość jak nic bo watpie by te 50 bylo przedawkowaniem jak niektore kocury po 150 jedza, ogolnie to da rade wytrzymac ale czy taka biegunka nie rozj**ie mi flakow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94093 Napisanych postów 363929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667573
może jakąś bakterie złapałeś
ja bym dał nifuroksazyd
i wegiel

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 55
bakteria by 2 tygodnie trzymala?:o to nie jest taka klasyczna biegunka ze na kiblu musze ciagle siedziec ale jak mi sie zachce to normalnie jakbym sikał tyłkiem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
też tak ostatnio miałem. Zjadłem 3op węgla i 2 op smekty i nic. Odstawiłem wegirl, smekte i samo przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
Ryż,banany, mocna czarna herbata, zjedz na sucho łyżeczkę mielonej kawy,
Ugotuj 10-15 g siemia lnianego ,odcedz ,ziarna wyrzuć i po ostudzeniu wypij kisiel. Siemie gotuj na jak najmniejszym ogniu pod przykryciem. Zastosuj się do wszystkich moich rad ,a powinno być dobrze. Też miałem wodospad z du..y przez tydzień i to pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
W moim mieście było na początku tego roku zaskarżenie wody bakteriami koli, zbiegło się to z moim przypadkiem choroby która się nazywa helicobactery pyroli (beztlenowa bakteria która siedzi w żołądku). To taka ciekawostka odemnie. Może i Ty masz jakąś przypadłość a wyszła dopiero podczas brania Novo. Ponoć jagody takie leśne dobre są na te sprawy, no i czekolada na zagęszczenie stolca.

Powrót do formy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań przed pierwszym cyklem

Następny temat

Winstrol w tabletkach

WHEY premium