SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOVEDEX XT, PO KURACJI PROBLEM Z SUTKAMI...!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boster teścia to jest

teraz dokładnie wyczytałem a wcześniej pisałem co to jest bo nie wiedziałem czy to zma czy co

każda twoja odpowiedz w innych tematach jest tego typu wiec lepiej ty wyjdź

Zmieniony przez - MCKOKS w dniu 2010-09-25 22:17:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie od tego, novedex xt jest nawet uzywany do zbicia nadmiaru estrogenu, który moze wywoływać gino, ale zbyt duze zbicie estro i pózniej znowu organizm wyrównuje poziom hormonów i takie wahania na sutki mogą też żle oddziaływać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2346
dziwne to - nie słyszałem nigdy o takich sidach po novedex'ie - może po prostu podlało cię mocno na klacie - teraz to normalne że organizm wchodzi w sezon jesienno-zimowy i testa ubywa - skoro nie masz ''grudek'' pod sutkami to może sobie wkręcasz to gino - podjadaj cynk w dużych dawkach ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
moze sie zalales i smalec tam Ci sie zgromadzil a nie..

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
j.w.

troche Cie podlalo i bardziej mi to na lipo wyglada wnioskujac z tego co piszesz ,smalczyk tam sie odklada nie przejmuj sie tym ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino i deka

Wiecej