SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIska temp na siłce

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
Witam!
Otóż mam pewien problem. przeniosłem swoją siłkę na strych,w pokoju robiło się strasznie tłocznie przez nią. niestety dach nie jest ocieplony i zimą jest strasznie zimno ok 5 stopni cieplej niż na dworze . i mam pytanie : czy trening w takich warunkach moze jakoś wpłynąć na efekty? ktoś może trenuje w takich warunkach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Ja też mam hardcor na siłce;-% Najpierw miałem w pokoju także było wszystko spoko ale jak zaczełem kupywać sprzet to się ciasn zrobiło i musiałem się przenieść na strych, a tam goła blacha i temperatury były ponad 30 stopni w lato a teraz przeniosłem sie do stodoły, narazie nie jest źle ale w zime pewnie będzie ostro pizgać ;-%

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,czy trening w takich warunkach moze jakoś wpłynąć na efekty" - nie.
Trenowałem w podobnych warunkach przez 2 lata. Był to stary, drewniany dom, miał coś koło 80 lat, jak przyszły mrozy (jestem z Podhala) to na lustrach w pomieszczeniu osiadał szron Z dzisiejszego punktu widzenia, trening w tych warunkach niczym specjalnym nie był.
W trakcie ćwiczeń chłodu się nie odczuwa. Wpierw rozgrzewka, później seria za serią i jest dobrze . Zdarzało się, że w czasie odwilży i temp około 0st.C sie w koszulce ćwiczyło. A tak to w bluzie.

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2011-08-23 20:25:45

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
j.w. nie ma wpływu na efekty. Ja w aż tak ekstremalnych warunkach nie ćwiczyłem ale zdarzało się około 10st.C a znam takich co jak ćwiczyli to im śnieg przez szpary w stodole na twarz sypał, a mimo to do chudych nie należą

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ok,dzięki chłopaki ,łapcie sogi może rzeczywiście dobra rozgrzewka i polar i damy rade :D gorzej będzie przy -15 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja w zime mam tak samo jak i Rafalsky mial kiedys No ale po 5minutach nie czuje sie tego zimno, bywalo ze sciagalo sie bluze i w koszulce sie cwiczylo.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
dzięki sog poszedł trzeba kupić zapas witaminy c i rozpocząć hardkorowe treningi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Witam. Ja mam siłownie w waszkuchni (jeśli wiecie co to ;p).

Temperatury w zimie sięgają -20 zaś w lato ok.30 i w takich warunkach ćwiczę od ponad 10 lat.

Trzeba być prawdziwym animalem, żeby dawać radę.

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15535
U mnie na siłce pizga zimą na szczeście mamy promiennik właczymy 20-30 minut przed treningiem i jest ciepło na treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
ja też mam w szopce takiej siłkę,
dobrze się rozgrzej przed wszystkim, bo stawy mogą się uszkodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
sogi oczywiście idą :) rozgrzewkę będę robił trochę intensywniejszą ,powinno chyba dać rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
w zeszłym roku ćwiczyłem w -17C w moim garażu :) zimno nie przeszkadza na siłce a nawet jest przyjemniej, nie zapomnij tylko o cieplych rzeczach i czapce
i oczywiscie rekawiczki jakies zeby talerze do rak nie rpzymarzly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

kontuzja prawego ramienia

Wiecej