SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIedamy sobie w kasze dmuchać!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
Powiedzenie że coś jak jest do wszystkiego to jest do niczego jest trafne ale nie w stosunku do PSZW denerwuje mnie że robicie jakieś posty ośmieszające pszw to przesada wiem że macie swoje zdanie ale nie róbcie sobje jaj z mojej ukochanej sztuki walki.
Myśle że przemyślicie to bo niewjem czy wam by było przyjemnie gdyby połowa forum obgadywała wasz ukochany styl.

POZDRO!!!

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
hahaha, a jak tu się nie śmiać PASZW albo z Tsunami?
sami się ośmieszacie.


P.S.
szanuję każdego ćwiczącego, z wyjątkiem idiotów, którzy twierdzą, że ich styl jest najlepszy (zwłaszcza, gdy jest archaiczny i niepostępowy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
polowa forum obgaduje styl ktory ja trenuje( nie mylic ze zwrotem ukochany) i jest ok

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
"nie róbcie sobje jaj z mojej ukochanej sztuki walki"
pszczyńska akademia to nie jest sztuka walki skoro tak bardzo ją kochasz to powinieneś wiedzieć coś o tej organizacji,jak sama nazwa wskazuje jest to akademia gdzie ucza po trochu z różnych sztuk walk.
Sam kiedys ćwiczyłem w pszczyńskiej akademii i na podstawie własnych doświadczeń moge stwierdxzić że można nauczyc sie tam dużo interesujących rzeczy ale napewno nie nauczysz sie tam dobrze walczyć, dam prosty przykład:
Jakiś rok po tym jak odszedłem z pszczyńskiej akademii do innego klubu na treningu u mnie zjawił sie gostek który tak samo jak ja odszedł z akademii i przyszedł akurat do tego klubu co ja,trener wystawił go do walki ze mną i po tej walce powiem tyle: typ był ładnie przygotowany technicznie ładnie rozciągnięty i wogóle ale nie miał zielonego pojęcia jak te wszystkie śliczne techniki zastosować podczas walki,unikanie jego ataków było dziecinnie proste to jest raz,a dwa koleś wogóle nie umiał trzymać gardy miał taką dziure między łapami że wszystkie proste czyściutko wchodziły mu na twarz,wogóle nie potrafił blokować jak troche przysp[ieszyłem i zaatakowałem kombinacją kilku ciosów lub ciosów i kopnieć to typek sie gubił po prostu nie wiedział co robić...techniki wykonywane przez tego kolesia na treningu np. jakies tam techniki samoobrony czy cos takiego albo jakieś kopnięcia wyglądały naprawde świetnie i robiły wrażenie ale co z tego skoro on nic z tego nie potrafił zastosować w praktyce

Podsumowanie:pszczyńska akademia to ściema

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Alucard - SOG za argumentację i szczegółowy opis!

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
Ratyn, nie przesadzaj - ponad połowa forum jedzie po innym stylu, którego nazwa mogła by być dobrym logo desek windsurfingowych

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
Alucard może ten gostek po prostu niemiał talentu "z matki ojca nie zrobisz" w naszym mieście był turniej my PSZW kontra kick boksing wygraliśmy bez żadnego ale.

Może to też zależy od trenera bo przez ro trenowaliśmy kombat właśnie z nim i myśle że od tamtego czasu nie wiele się zmieniło.
Może macie racje że w PSZW są techniki bardziej pokazowe bo jak jesteśmy na sesji w PZSZYNIE to tam robją niesamowite żeczy a my u siebje taki trening mamy raz na dwa miesiące.
My świczymy techniki z kombat trenujemy sparingi i szlifujemy formy ale robimy co innego ale pod PSZW.

POZDRO

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
A co to za "kombat"??

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
mortal kombat...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
"w naszym mieście był turniej my PSZW kontra kick boksing wygraliśmy bez żadnego ale."

Mozna wiedziec na jakich zasadach???

Pytam bo ciezko zrobic turniej z Combatem(w koncu to nie sport )...

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
zasadach przypominających k1

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
jakim kombatem PSZW kontra kick-boksing może jakbyś czytał dokładnie to wiedział byś że na kombat chodziłem trzy lata temu

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ogromne pytanie

Następny temat

Kick boxing, Tajski boks ?

WHEY premium