SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NITRO II + CM3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 263
witam:) chcialbym sie dowiedziec czy posiadajac nitrobolona II 550g
oraz cm3 360 caps. dam rade zrobic cykl 50 dniowy bez dokupywania nitro.oraz mialbym prosbe zeby ktos mi rozpisal jak mam to opytmalnie brac? z gory dziekuje za pomoc. korzystalem z wyszukiwarki i nie znalazlem zadniej konkretnej odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Myślę, że dasz radę zrobić na tym 50 dniowy cykl. W dni treningowe bierz na czczo 4 kapsułki cm3. Przed treningiem 15-20 g Nitro i po siłowni 4 kaps cm3. A w dni nietreningowe na czczo 4 kapsy cm3 i wsio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
Jestem własnie na takim samym cyklu nitro + cm3 i biore tak.

DT: rano 30 minut przed śniadaniem 3 caps. cm3 przed treningiem 30 g NITRO ( 20 g oraz 25 g wogóle na mnie nie działało dlatego biore 30 g) po treningu 4 caps. cm3.

DNT: rano 30 minut przed śniadaniem 4 caps. cm3.

ps. w 30 g nitro masz 5 gram kreatyny. w 4 caps. cm3 tez masz 5 gran kreatyny, dlatego aby troche zaoszczędzić cm3 mozesz brac w dni treningowe rano 3 caps. cm3 po treningu tez 3 caps. cm3 a nitro 30 gram przed kazdym treningiem. Co ci daje razem jakieś 13 gram kreatyny czyli nawet ciut za duzo ( ja tak zaczynam brać bo po co ma się marnować cm3, organizm nie przyjmie więcej niz 10 g. )

po za tym pamiętaj o diecie bo bez niej sie zawiedziesz , poniewaz kreaatyna bez diety nie zdziała cudów. :)

Pozdrawiam i życze przyrostów :)

sfd.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska (IV cykl) - N.O.-XPLODE, GM, itp.

Następny temat

PE + mono???

WHEY premium