SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NBA z mojego punktu widzenia

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Spurs vs Denver - uparty jestem z tym Spurs, a zawiedli mnie dwa razy z rzędu, ale wierzę w Popovicha, więc typ raczej grany sercem, a nie rozumem. Gdyby nie sympatia i szacunek dla trenera Spurs, to szukałbym dziś tutaj niespodzianki i zwycięstwa gości

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Pippo

Spurs vs Denver - uparty jestem z tym Spurs, a zawiedli mnie dwa razy z rzędu, ale wierzę w Popovicha, więc typ raczej grany sercem, a nie rozumem. Gdyby nie sympatia i szacunek dla trenera Spurs, to szukałbym dziś tutaj niespodzianki i zwycięstwa gości

1/1 - 100% skuteczności

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Bucks vs Celtics - poszukam niespodzianki
GSW vs Rockets - poszukam niespodzianki po raz kolejny

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Pippo

Bucks vs Celtics - poszukam niespodzianki
GSW vs Rockets - poszukam niespodzianki po raz kolejny

0% skuteczności

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Raptors vs 76 - jeśli Emblid nadal rzyga i ma problemy z nogą, a reszta drużyny ssie pałkę w skuteczności rzutowej, to jeden Leonard w drużynie gospodarzy wystarczy
Denver vs Portland - goście nie mają odpowiedzi na duet Jokic-Milsap, jeśli Lillard ma zły rzutowo dzień, to Portland jest skazane na porażkę. Stawiam zatem na gospodarzy, chociaż szczerze ich nie znoszę

Inne dyscypliny & Hazard

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj pierwszy raz... :D

Następny temat