SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASZE TRANSAKCJE

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66738
Ostatnimi czasy pojawia się co raz więcej informacji o oszustach a mi się udało ostatnio dokonać 2 udanych tranzakcji dlatego założyłem ten temat bardziej informacyjnie dla innych użytkowików.

Ogólnie idea jest taka aby wpisywać tranzakcjię jakie dokonaliśmy i z jakimi użytkownikami , czy wszystko było ok ,nie było zacięć z wysyłką czy niezgodnością opisu typu 50 kapsułek zamiast 100 itp

Jak ja to widzę prosty szablon:

UŻYTKOWNIK RODZAJ TRANSAKCJI UWAGI

to ja zacznę


Jakub.ch -- kupno -- wszystko ok szybka wysyłka towar zgodny
BANAN -- kupno -- bardziej wiarygodnego sprzedającego na tym forum nie ma 2 razy kupowałem i zawsze perfect
Lawrence -- zamiana -- wszystko ok
Maly mis84 -- sprzedasz -- wszystko ok szybka wpłata


Z tymi użytkownikami robiłem interesy i polecam innym
Zachęcam innych do wpisywania swoich doświadczeń z targowiskiem



Zmieniony przez - żeleś w dniu 2012-08-03 17:21:18

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
Koleszka o nicku : ;)) --- jeżeli nadaży wam się okazja robić z tym kolegą zakupy nie wachajcie się.Wszystko się zgadza,dobry kontakt,polecam !

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9463
DOBRA INICJATYWA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
a ja odbijam - żeleś wszystko git jako sprzedawca.

mozna by to zrobic cos na zasadzie jak u konkurencji - czarna i biala lista aktualizowana przez modow gdzie widnieja tylko nazwy userow.
A drugi temat wlasnie jak ten - gdzie jest dodawanie kolejnych opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1681
kacperek90 - kupno - ja polecam tego użytkownika, towar szybko doszedł i zgadzał się w 100%

Szacunek, respekt, braterstwo, jedność, pomocna dłoń, przyjaźń i pewność!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobry pomysł, tylko na 1 stronie na samej górze, powinien moderator (np raz na tydzien) uaktualniać listę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Podoba mi się pomysł takiego tematu żeleś dzięki

moderatorzy działu ? ktoś się podejmie prowadzenia takiego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 464 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15228
Bardzo dobra inicjatywa,mam nadzieje że wypali i już nikt nie będzie miał wątpliwości u kogo kupować a kogo omijać dalekim łukiem.
Odradzam użytkownika: BEKA90
Chłopak się połaszczył na 90 zł,dziwi mnie to tym bardziej że wszystko było robione przez allegro

Zmieniony przez - ;)) w dniu 2012-08-03 19:22:55

Zmieniony przez - ;)) w dniu 2012-08-03 19:23:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Pniaczek84 - była zamiana - wszystko elegancko i bardzo dobry kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
OSZUST:
Marcusv - NIE KUPOWAĆ
Makiss - NIE KUPOWAĆ


Temat: https://www.sfd.pl/Uwaga_oszust!!!-t876918.html

ps. jak ktoś ma wizje prowadzenia takiego tematu to prosze napisac jak to ma wygladac, jak nie moderatorzy działu to ja tego dopilnuje by na biezaco lista była edytowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
w dalszym ciagu wskazuje na forum konkurencji ale tylko dla tego,ze jest to dobrze zrobione. 2 teamty - jeden zamkniety dzie sa aktualizowane przez moda 2 listy - czarna i biala - wiadomo o co chodzi

i drugi temat - ten w ktorym wlasnie piszemy - do dodawania opinie - z czasem zrobi sie pewnie kilkanascie stron i zaby nieszukac godzinami jest ten drugi zamkniety z gotowa lista
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(S/Z) HiTec POWER GUARANA PKT OLIMP

Następny temat

[S] Biogenix CELL PUMP MONSTER CAPS 3x120 kaps.+ 30 kaps. = 50zl

WHEY premium