SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAJTAŃSZE SUPLE - 2007

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19199
tomek1991 wy***** bym Cię za takie gówniarskie teksty art jak najbardziej na plus , sog

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-04-02 18:41:36

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
tomek - odpocznij sobie 24h
kolego wyzej - troche umiaru w wypowiedziach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19199
przepraszać wkurzył mnie człowiek się stara a tu taka pipa takie rzeczy pisze . Szkoda gadać

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
docenic starania trzeba ale nie jest to dobry art. :-/
jak juz cos sie porownuje to obiera sie jakies odnosnik... czyli albo te same ceny albo te same ilosci...
od razu rzuca sie w oczy kreatyna vitalmax 500g 41 zł a nizej kreatyna trec 300g 34 zł a jeszcze nizej olimp 250 g 34 zł... troche to takie chaotyczne

i sprawa druga skoro temat brzmi najtansze suple to nalezy moim zdaniem tu wymienic max po 3 produkty po najznizych cenach a nie przeglad cen reatyn na rynku - bo tak to niestety wyglada...

w mojej ocenie do poprawy jak nic

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6133
JAk mozna wiedziec to skad masz te ceny i nie ma czegos takiego jak Gainer MCT Olimpu 3000g jest 3800

MIKI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Całkiem ok,

SOG

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 498 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94371
Ama_tor - podzieliłem kreatyny w prochu na małe i duże opakowania. Teraz może być?

Wolałem dać więcej produktów, żeby było w czym wybierać chociaż generalnie wiadomo, że w wybranych przeze mnie przedziałach cenowych za dużo opcji nie ma.

Ceny brałem z netowych sklepów z suplami. Zaznaczyłem, że są podane w przybliżeniu.

Zmieniony przez - antfarm w dniu 2007-04-04 22:02:39

Where Were U in '92?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Fakt ze moglo by byc lepiej ale SG sie jak najbardziej nalezy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2113
docenic starania trzeba ale nie jest to dobry art. :-/
jak juz cos sie porownuje to obiera sie jakies odnosnik... czyli albo te same ceny albo te same ilosci...
od razu rzuca sie w oczy kreatyna vitalmax 500g 41 zł a nizej kreatyna trec 300g 34 zł a jeszcze nizej olimp 250 g 34 zł... troche to takie chaotyczne

i sprawa druga skoro temat brzmi najtansze suple to nalezy moim zdaniem tu wymienic max po 3 produkty po najznizych cenach a nie przeglad cen reatyn na rynku - bo tak to niestety wyglada...

w mojej ocenie do poprawy jak nic


Wg mnie najlepej jak by poprzeliczał na 100g i podał wtedy najniższe ceny (na 100g) w opakowaniach do np. 60zł!
Było by to chyba najbardziej przejrzyste i łatwiej dało by się zorientować co najkorzystniej kupić!

Edit: nie napisałem tego złośliwie Łagodnie zasugerowałem, że można by poddać leciutko modyfikacji ten artykuł i wtedy by było idealnie Ale i tak jest dobrze!

Zmieniony przez - Junikers w dniu 2007-05-13 19:20:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Jak Junikers. Przeliczyc ile 100g kosztuje albo ile jedna porcja i wtedy bylo by najlepiej zobrazowane co sie oplaca

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w treningu = przerwa kreatyny?

Następny temat

Monster Mass+Nitro II+BCAA ------ jak brac??

WHEY premium