SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAGIETEK - anaboliczne ziółko...?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W dawnych czasach - stosowaliśmy z kolegami z siłowni sproszkowany nagietek, zmieszany z miodem, tak samo jak kozieradkę. Niedawno ogłoszono wyniki pewnego badania, stawiające pozornie to ziółko w niekorzystnym świetle. Postanowiłem przeanalizować więc to badanie i zestawić z wynikami większej liczby badań, co doprowadziło mnie do dosyć ciekawych wniosków:



Zmieniony przez - Bull w dniu 2011-09-14 09:48:23

S. Ambroziak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wzrost poziomu testosteronu, po padaniu jakiegoś środka, nie zawsze przekłada się na efekt w postaci poprawy zdolności wysiłkowych, np. poprawy wyników w bojach siłowych. Kilkuprocentowy wzrost poziomu testosteronu może nie mieć wymiernego znaczenia dla przebiegu procesów anabolicznych. Pamiętajmy bowiem, że np. przyjęcie najmniejszej, anabolicznie aktywnej dawki metanabolu - 10 mg/dzień - odpowiada wzrostowi poziomu testosteronu o jakieś 150 procent.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
Bardzo rzetelne opracowanie i plus za intuicję. Przytoczę zakończenie:

Omówione wyniki wywarły tak wielkie wrażenie na Arnoldzie, że naukowiec ten zapowiedział kontynuację badań nad ,magicznym związkiem’… Tym razem na ludziach – na ćwiczących siłowo sportowcach…! A mi wypada w tym miejscu tylko dodać, że kwas 2-alfa-hydroksyoleanolowy to substancja triterpenoidowa – jedna z pochodnych kwasu oleanolowego, tworzących podstawową grupę składników aktywnych nagietka…

No to nawet Patryk Arnold - twórca prohormonów, z człowieka od syntez staje się propagatorem substancji roślinnych. Tu wypada zajrzeć do polish master herbalist - Dr. Różańskiego, choć poniższy opis ma już pare latek, jest tam i nagietek:
http://luskiewnik.strefa.pl/fitosterole/sterole/pages/p6.htm



Zmieniony przez - Murban w dniu 2011-08-27 14:07:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
no to Panowie, niedługo będą leciały cykle na nagietku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Murban, doktor Różański to taki nasz Arnold - obaj panowie są pasjonatami i konsekwentnie drażą temat bezpiecznych anabolików.

Takim samym pasjonatem jest doktor Piotr Kaczka, tylko że to jeszcze młody naukowiec i dopiero się rozkręca...

Wellcome, faktycznie - jak przejrzeć aktualne badania (cztery omawiam w tym arcie), to niektóre zioła okazują się relatywnie silnymi anabolikami. Zresztą, np. mieloną kozieradkę stosuje wielu kolegów. Jest o tym dyskusja na mojej stronie...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tutaj kolega bierze mieloną kozieradkę i ma zdawać relację z efektów:

http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=2523.0 

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
Niech pan otworzy własną firmę z zielnymi anabolikami:) . Sog dla Pana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dzięki za soga, ale na taki biznes to chyba się nie zdecyduję.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 931
mi się zdaje że jeśli już to efekty anaboliczne będą śladowe. Ale jest to bardzo interesujące, ciekawi mnie wszystko co i jak wpływa na ludzki organizm. Ciekawe rzeczy ma Pan na stronie. SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie oszukujmy się, jest to bardziej naturalna kosmetyka, a niżeli sposób na uzyskanie wymiernych efektów nawet w dłuższej perspektywie czasu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Ekstrakt z kozieradki wygląda bardzo obiecującą. Zerknij do działu badania naukowe tam jest tekst o kozieradce. Na oko ma moc podobna do kreatyny, dodatkowo paląc fat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
heh ja po kozieradce doczekałem się jedynie specyficznego i intensywnego zapachu potu... do tego ograniczyłyby się efekty stosowania... podobno ekstrakty nie wywołują nieprzyjemnych efektów ubocznych jak te wyżej wspomniane. kobiety podobno z pozytywnymi rezultatami stosują kozieradkę w kwestii powiększania biustu. ciekawe...

tak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POCENIE SIĘ

Następny temat

Perfect Body - numer 11 już od 1 WRZEŚNIA!

WHEY premium