SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NADERWANIE mięśnia czwrobocznego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87
Otóż mam problem . 6 miechów temu gdy coś ćwiczyłem ... Nie mam pojęcia co : nawalanie w worek , podciąganie sztangi w opadzie, czy też sam się podciągałem , a nuż podczas walki. Coś zaczęło boleć :p W okolicy 2 wystającego bardzo kręgu na plecach . Olałem myślałem że z przemęczenia i ćwiczyłem . mniejsza . 4 michy temu chodziłem do fizjoterapełty Stwierdził że mam naderwany mięsień czworoboczny po stronie prawej ręki. Masował i masował. Ja smarowałem i smarowałem . Ale nie przestało boleć aż do teraz . Macie jakiś pomysł co robić dalej? bo 6 miechów bez ćwiczeń boksu , a raczej samą lewą ręką ... Nie uśmiecha mi się więcej:P
Czy mam iść znowu do niego ? czy to normalne że aż tyle trwa kontuzja i czekać? Czy może uwalić kontuzje, i zrobić ostry trening, którego nie ujadą nawet hardkorzy xD :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie i kontuzja

Następny temat

zbyt często

WHEY premium