SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAC Mr. Ms. Universe 2015, Hamburg

temat działu:

Inne Federacje

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 697 Napisanych postów 18189 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702940



28 listopada w Hamburgu w Niemczech, odybyl sie konkurs Mr. / Ms. Universe 2015 federacji NAC International.
Absolutnym zwyciezca w kulturystyce mezczyzn okazal sie swietny junior z Izraela , 23 letni Dani Kaganovich .
Ponizej wyniki i zdjecia z tych zawodow.



Overall Winners
Body Overall
Dani Kaganovich (ISR)
Figure Overall
Judit Palecian (HUN)

Athletic Overall
Boby Dilan (GER)

Bikini Shape Overall
Liga Leite (LAT)

Bikini Shape 30+
1. Inna Nauroth GER
2. Maria Jesus Mesa ESP
3. Margarita Veverica LAT
4. Hanna Synelnykova UKR
5. Charmaine Aguilar GER
6. Lussi Tichmann ISR
7. Claudia Martinez ITA
8. Zsanett Kaszonyi HUN
9. Aurelie Sibileau BEL
10. Elena Frenkel ISR


Bikini Shape
1. Liga Leite LAT
2. Aiste Zilinskiene LIT
3. Olena Dryndina POL
4. Madara Mazversite RUS
5. Anna Vlasova RUS
6. Renata Kiss HUN
7. Aline Elkin ISR
8. Antonina Semykina RUS
9. Carmen Garcia ESP
10. Melina Matz GER



Ms. Fitness
1. Marina Yakubova GER
2. Hazel Orac TRNC
3. Sabrina Pahl GER

Men's Physique
1. Pascal Buchen GER
2. Cervat Yildiz TRNC
3. Timo Tonndorf GER
4. Eloy Gonzalez ESP
5. Clement Lafron FRA
6. Amro El Erian GER
7. Alexander Fischbach GER
8. Mikhail Savelyev ISR
9. Jairo Rodriguez ITA
10. Igor Stolyarchuk ISR


Athletic II
1. Dietmar Haubold GER
2. Andrej Costel Nilgesz ROM
3. Anton Hrechaniuk UKR
4. Yonatan Elias ISR
5. Anthony Saint Auret FRA
6. Michel Decolle BEL
7. Michal Krajewski POL
8. Raul Quel ESP
9. Eduardo Carrasos ESP
10. Guiseppe Borbone LUX



Athletic I
1. Boby Dilan GER
2. Danil Morozov RUS
3. Piotr Wolniak POL
4. Vitalijus Smackis LTU
5. Didier Cappe RUS
6. Antonio Jesus Rodriguez ESP
7. Steven Jung GER
8. Norbert Horvath HUN
9. Renat Pisahov ISR
10. Roberto Rodriguez de la Vega ESP



Ms. Figure Over 40
1. Judit Palecian HUN
2. Manuella Monteiro FRA
3. Mariia Tarasova RUS
4. Magdolna Nagyne HUN
5. Olga Permina RUS
6. Filiz Lövenich GER
7. Ana Claudia Land BRA
8. Janine Haywood NZL
9. Tanja van Rooy BEL
10. Christielle Elele FRA


Ms. Figure
1. Melanie Kuch GER
2. Luliana Florina Lancu ROM
3. Demet Karakaya TUR
4. Nadezhda Morozova RUS
5. Daiva Varneliene LTU
6. Ioana-Laura Bahciu Gherasim ROM
7. Dijana Huskic BIH
8. Kerstin Telker GER
9. Elina Gumenuka LAT
10. Valentina Tavanti ITA



Body Over 50
1. Mikhail Bryukhanov RUS
2. Claude Payon FRA
3. Andru Gertz GER
4. Paul Longfield GBR
5. José Maria Forte ESP
6. Emmanuel Burdairon FRA
7. Werner Höh GER
8. Aziz Bozkurt NED
9. Eric Gerst BEL
10. Richard Lugens BEL


Body Over 40
1. Zoltan Kosmos HUN
2. Michal Pucek SVK
3. Maciej Jaskiewicz POL
4. Vytautas Sadauskas LTU
5. Arturo Serra ESP
6. Oleg Minkovskiy ISR
7. Theodoros Karagiannis GRE
8. Marcel Huth GER
9. Alexander Krieger GER
10. Rocco Sestito ITA


Juniors
1. Dani Kaganovich ISR
2. András Fister HUN
3. Vasileios Vrachnis GRE
4. Maksim Buiankin RUS
5. Kevin Brucher GER
6. Valeri Yushkovetskiy GER
7. Burak Avci TUR
8. Michael van Elewyck BEL
9. Ishay Magzimet ISR
10. Juan Manuel Gutierrez ESP


Ms. Physique
1. Monia Gioiosa ITA
2. Tamazine Danks GBR
3. Cristina Trevisan ITA
4. Lyudmila Kakaulina RUS
5. Sandi Birkett GBR
6. Paola Boschero ITA
6. Tatiana Tolmakova RUS
8. Angelica Raluca ROM
9. Danielle Vilrockx BEL
10. MArina Putziger GER


Men Body IV
1. Angel Calderon ESP
2. Zsolt Major HUN
3. Francisco Iglesias ESP
4. Daniel Schmidt GER
5. Petr Hruby GER
6. Aaron Mwale GBR
7. Sylvain Guerinel LUX
8. Renaldo Muvadin NED
9. Williams Baudroit FRA

Men Body III
1. Raphael Chevallier FRA
2. Bogdan Matesan ROM
3. Ugur Sezer TUR
4. Roland Kanya HUN
5. Daniel J. Smith GBR
6. Mesut Yilmaz TUR
7. Naim Barhoumi FRA
8. Jeremy Grillo FRA
9. Istvan Jenei HUN
10. Tayfun Yilmaz TUR



Men Body II
1. Vladislav Tarabarin RUS
2. Christos Pistolas GRE
3. David Pascual ESP
4. m**** Belen TUR
5. Jozsef Bolla HUN
6. Emre Yildiz TUR
7. Konstantin Bryukhanov RUS
8. Serdar Aktolga TUR
9. Serhii Drahan UKR
10. Henryk Pfeiffer GER


Men Body I
1. Markus Schierloh GER
2. Alexander Matveev ISR
3. Alexey Zaydlin ISR
4. Mike Petro GER
5. Albert Ngangue FRA
6. André Schreiber GER
7. Jurijs Gucans LAT
8. Alexandros Belegris GRE
9. Karolis Zilinskas LTU
10. Imre Bodo HUN




Zwyciezcy Overall.




Zwyciezca kat. Juniors i Body Overalls Dani Kaganovich












Zmieniony przez - Possible w dniu 2015-12-05 23:56:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 697 Napisanych postów 18189 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702940














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 697 Napisanych postów 18189 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702940








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 697 Napisanych postów 18189 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702940














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 697 Napisanych postów 18189 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702940














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 697 Napisanych postów 18189 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702940














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 697 Napisanych postów 18189 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702940














Zmieniony przez - Possible w dniu 2015-12-06 00:08:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 697 Napisanych postów 18189 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702940















Zmieniony przez - Possible w dniu 2015-12-05 23:53:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 3478 Napisanych postów 41524 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 498437
trójka nagrodzonych Polaków - 3 brązowe medale

3 miejsce w Masters 40:
Maciej Jaśkiewicz

3 miejsce w Athletic I:
Piotr Wolniak

3 miejsce w Ms Shape:
Olena Dryndina







1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IBFA MR Universe I MR Europe w Sapri,Italia 5-6 lipiec 2015

Następny temat

7 maja 2016r. - XX Mistrzostwa Pruszkowa w Kulturystyce