SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR ZAMKNIĘTY do testu nowego BCAA Train + Sustain od Optimum oraz białka !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78
paczke dostalem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
w niedziele sprawdze kto nie dostał wg mojej listy , wypisze tutaj nicki i jak cos w poniedzialek bede uderzał do sklepu, jak ktos jeszcze dostał a sie nie wpisał to proszę to zrobić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6173
Ja także dostałem,pisałem juz o tym,ale nwm czemu nie widzę nigdzie tej informacji ode mnie,wiec pisze raz jeszcze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
wg moich notatek, odbioru przesyłki nie potwierdziły jeszcze następujące osoby:

3. sonnyl
14. NoIzZeR
15. paula.cw
27. sajanin


Czy faktycznie ich dalej nie macie? Jak nie dojdzie nic dzisiaj to wieczorem proszę o informację tutaj lub na pw , że nie ma nadal i będę pisał do sklepu sfd aby to sprawdzili.
Jak nie dostaliście sms lub maila z nr nadania paczki to już jest to podejrzane , bo kazdy powinien otrzymać.
Jak dostaliście nr paczki to proszę dowiedzieć się na infolinii kuriera co się z nią dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja przesyłki nadal nie mam. SMS nie dostałam więc nie mam możliwości sprawdzenia. Tak jak pisałam jakieś maile z SFD miałam, ale je niestety wywaliłam bez sprawdzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Do mnie już dotarła :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1009
Nie ma paczki, nie ma SMS, mail dostałem tylko z wiadomością o przyjęciu zamówienia i przygotowania do wysyłki, żadnych numerów nadania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
info ze sklepu SFD odnosnie 3 osob ktore powyzej wypisalem
"3 pierwsze zam zawiesiły się na spedycji
już pocisnąłem temat, jeszcze dzisiaj powinny wyjść. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
dzis dostalem maila z nr przesylki i ze paczka została wysłana. .. takze jutro powinna być u mnie ;)


doszła paczka dzisiaj, dzięki :)







Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2016-05-25 15:26:11

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1009
Odebrałem paczkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schock plus storm

Następny temat

Dobór suplementow dieta masa

WHEY premium