SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR ZAMKNIĘTY do testu Optimum Nutrition: nowe batony, nowe białko oraz amino energy dla 24 osób!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Tylko na sklepie, zaraz lece na uczelnie to po powrocie uzupełnie
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Białka whey on
Produkt jak najbardziej godny polecenia. Mocny wyrazisty smak bez posmaku chemii, bardzo dobra rozpuszczalność, brak jakichkolwiek grudek oraz zbędnej piany utrzymującej się po rozrobieniu
Produkt jak najbardziej godny polecenia i sam chętnie nie raz pewnie jeszcze do niego wrócę

Batony ON
Bardzo przepadam za wszelkiego rodzaju batonami także aby mnie pozytywnie zaskoczyć producent naprawdę musi się postarać. I tak się tez stało w przypadku owych batonów, a już zwłaszcza jeśli chodzi i smak truskawka
No jak dla mnie rewelacja
Zniknął cały zanim zdążyłem się obejrzeć
Bardzo smaczny do tego apetycznie wyglądający z bardzo fajna konsystencja
Szkoda tylko ze porcja nie jest odrobine większa, wówczas nie byłoby do czego się przyczepić

Napój ON
Tutaj nie ma się co za bardzo rozwodzić
Sam napój smaczny do tego bardzo fajny skład
Większa koncentracja jak i skupienie na treningu
Na pewno bardzo przydatny w momencie gdy idziemy na trening po pracy i zmęczenie po całym dniu daje się jeszcze we znaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
nie w naborze...
przeciez podawałem osobny link do TESTU i to parę razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Przeklej proszę swoją opinię do tematu testowego, kolega MartinoPL - żegna się z testami na forum raz na zawsze.
Zero kontaktu i odpowiedzi, mam nadzieje,ze jesteś szczęśliwy, ze nachapałeś się próbek i ciężko było napisać parę zdań podsumowania - ręce opadają kolego z Rzeszowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Banan
Przeklej proszę swoją opinię do tematu testowego, kolega MartinoPL - żegna się z testami na forum raz na zawsze.
Zero kontaktu i odpowiedzi, mam nadzieje,ze jesteś szczęśliwy, ze nachapałeś się próbek i ciężko było napisać parę zdań podsumowania - ręce opadają kolego z Rzeszowa


Jak widac Rzeszow to nie tylko samochodowy stan umyslu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32863 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
A potem początkujący się dziwią że częściej są wybierane stałe , sprawdzone i pewne osoby do testów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Gruby przekręt na 2 batony
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej