SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU CREA MISSION.

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
Witam serdecznie wszystkich... pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witamy serdecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Witam wszystkich!
Nie testowałem jeszcze nigdy samego Orotynianu Kreatyny. Jestem ciekawy czy naprawdę klepie ten towar! :D jak nie uda mi się go zdobyć tutaj to i tak prędzej czy pózniej go wypróbuje :P W tej chwili mam kilka supli : GNR future weight gainer,GNC creatine pro perfomance ,crea-bomb(również zawiera Orotynian Kreatyny),carbonox,bcaa rx gold +complex witamin standardowo
Chciałbym później porównać Crea Mission z dotychczasowymi suplementami.Na kolejny cykl planowałbym właśnie Crea Mission jakiś gainer do tego carbo bcaa z witaminami i jeszcze jeden stack kreatynowy bo sam Orotynian Kreatyny chyba nie podoła moim oczekiwaniom :D
Diete staram się trzymać tak żeby 2,3 godz posiłek zazwyczaj ryz,makaron,jajka dużo nabiału,ryby,mięso ogolnie..
Rozkład supli:
w dni treningowe
po śniadaniu 5g kreatyny
przed treningiem 10g bcaa
po treningu 5,5 g crea bomb
w dni nietreningowe/albo z judo
po śniadaniu 5g kreatyny
przed judo bcaa 10g i w czasie treningu crea bomb z carbo 5,5g creabomb + ~30g carbo
gainer miedzy posilkami i po treningach juda/silka
Dziennie srednio 3600 kcal, 2g białka/kg, 6g węglowodanów/kg, 1g tłuszczy/ kg
Trening:
nogi/plecy
Dzień 1
nogi:
przysiad z podrzutem 4serie po 10powt
wykroki z hantelkami 3serie po 8powt
prostowanie nóg w siadzie 2 serie 8powt
wspięcie na palcach w siadzie 2 serie 6-8powt
plecy:
przyciaganie linku w siadzie 2serie 8powt
pdciaganie na drażku z dodatkowym obciązeniem szerokim chwytem 3serie po 8-12 powt
ściaganie drażka wyciagu górnego w siadzie szerokim chwytem 2 serie po 8-10 powt
podciaganie sztangielki w opadzie 2serie po 8-10powt
unoszenie tułowia z opadu z dodatkowym obciązeniem 1 seria 10powt
Dzień 2
klatka/tric
klatka:
wyciskanie sztangi ławka prosta 3 serie po 6powt
wyciskanie sztangi skosna plus 3 serie po 6powt
wyciskanie sztangielek skosna minus 2 serie po 6powt
rozpietki na maszynie 2,3 serie po 8powt
krzyżowanie linek na wyciągu 2serie po 8 powt
tric
prostowanie ramion na wyciągu stojąc 2serie po 8powt
prostowanie ramion na płaszczyznie w podporze poziomej 2 serie po 8powt
wyciskanie francuskie sztangi 3serie po 8powt
prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 2 serie po 10powt
Dzień 3 barki/bic
barki:
unoszenie ramion przodem 3serie po 12powt
wyciskanie sztangielek zza głowy 3serie 12powt
podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3serie 12powt
unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 2serie po 10powt
bic:
uginanie ramion siedząc podchwytem 3serie po 8-10powt
uginanie ramion siedząc na modlitewniku 3serie 8-10powt
uginanie ramion młotkowo na stojąco ze sztangą 2serie po 8-10powt
uginanie ramion młotkowo na stojąco sztangielkami 2 serie po 8-10powt

Ogolnie rozkład u mnie to 3x w tyg siłownia i 2x judo
Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe uwagi co do mojego treningu diety itd i chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami, wiedzą na temat.Proszę pisać
GG : 2058312
pozdro DanMas


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Witam również i zapraszam innych chętnych do udziału w naborze


Myślę, że mile widziana byłaby również ankieta, nawet w skróconej wersji, każdego z uczestników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Witam
Jedno co nie zostało podane w wymaganiach to kwestia podania odstępu czasowego od poprzedniego cyklu kreatynowego Otóż robienie cyklu kreatynowego bezpośrednio po cyklu kreatynowym przynosi o wiele słabsze efekty Przynajmniej jest to zgłaszane prze większość osób stosujących kreatynę
Jeżeli macie możliwość to uwzględniajcie to w swoich postach

Naturalnie aby była ścisłość to że ktoś był przed momentem na cyklu kreatynowym nie dyskwalifikuje go z udziału w teście Jednak chciałbym aby taka osoba wzięła poprawkę na efekty w stosunku do oczekiwań co związane jest z tak jak wspomniałem wcześniej słabszymi wynikami cyklu po cyklu z kreatyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. To ja chciałbym dodać ,że nigdy nie byłem na cyklu kreatynowym więc przyrosty u mnie mimo tego ,że nie chce robić masy mogą być bardzo duże. Przepraszam ,że pisze tutaj ale nie mogę edytować swojego posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witaj, to bardzo dobrze że piszesz tutaj. Życzymy powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Opisy bardzo dobre i szczegółowe. Czekamy na dalszych uczestników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Nie mogę edytować wypowiedzi.
Cykl skończyłem dzień przed wigilią, dokładnie to 23 grudnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304
Witam. Dostałem wiadomość na skrzynkę e-mail o trwającym właśnie naborze. Bardzo mnie to uszczęśliwiło, gdyż miałem właśnie zamiar zakupić suplementację, która wspomogłaby mój trening.

Krótko się opiszę.
Mam na imię Rafał. Mam 175cm wzrostu oraz ważę około 90kg. Jest to mój rekord życiowy. Nie jestem z niego dumny, dlatego stwierdziłem, że najwyższy czas coś z tym zrobić. W przeciwieństwie do "starych wyjadaczy", którzy tutaj się wypowiedzieli, osób łykających kilogramy innych suplementów oraz masę różnych specyfików, osobiście jestem w zupełnie innej sytuacji. Nigdy nie używałem suplementacji. Jednakże aktualnie jestem studentem Inżynierii Biomedycznej. Także mam jakieś tam pojęcie o metabolizmie swojego ciała od strony biochemicznej.

Doczytałem, że Wasz produkt jest na bazie orotynianu kreatyny. Z tego co mi wiadomo, to kreatyna wspomaga wysiłek o charakterze siłowym. Jednakże wiele osób stosuje kreatynę w dyscyplinach stricte wytrzymałościowych. Takie osoby, ze swoich doświadczeń, twierdzą, że kreatyna poprawia ich wyniki sportowe, poprzez zwiększenie wytrzymałości. O to właśnie mi chodzi.

W przeciwieństwie do reszty, nie chciałbym nabrać albo dorzeźbić jeszcze większej tkanki mięśniowej do aktualnie już nadto zadbanego ciała. Chciałbym na własnej skórze dowieść, że można uzyskać dość zacne rezultaty stosując jako postawę suplementacji właśnie Wasz specyfik.

Zatem co jest moim celem?

Otóż schudnięcie i wymodelowanie swojego ciała w przyzwoity sposób. Moim planem jest zrzucenie w zdrowy sposób tkanki tłuszczowej.
1) Biegi. Mam zamiar biegać w najbardziej optymalny sposób, optymalny pod względem odchudzania. Mam zamiar biegać w takim tempie, żeby moje tętno podczas biegu oscylowało w granicach 60%-70% mojego maksymalnego zakresu tętna. Skąd mam wiedzieć ile on wynosi. Jest to dość proste. Po krótkiej rozgrzewce mam zamiar na odcinku około 300 metrów zrobić 2 serie biegów. Po czym po rozpoczęciu drugiej serii mam zamiar przebiec ostatnie 150 metrów korzystając ze swojej maksymalnej siły aż do braku tchu. Po tym zmierzę swoje tętno, które będzie moim wzorcem, czyli będzie moim maksymalnym tętnem.

Nigdy nie miałem problemów z biegami, gdyż lubiłem przed studiami sobie pobiegać. Również jestem znakomicie rozciągnięty.

Biegać mam zamiar codziennie. Nigdy nie mam zamiaru z biegami przesadzać, a kreatyna pomoże mi się regenerować po wysiłku oraz polepszać wyniki, a także chronić moje serce.

2) Dla rozluźnienia oraz dodatkowo spalenia tkanki tłuszczowej mam zamiar chodzić 2 razy w tygodniu dodatkowo na basen. (45 minut ciągłego pływania, jedna długość stylem klasycznym, druga kraulem, na zmianę, w momencie zmęczenia więcej długości żabką). Mógłbym chodzić codziennie, bo kocham pływać, jednakże niestety nie mam tyle pieniędzy, a gdańskie baseny są horrendalnie drogie. Gdybym miał na to fundusze, chętnie dołączyłbym dodatkowo codziennie basen. Jednakże student nie ma prostego życia :)

Ogólnie mój trening będzie polegał na maksymalnym spaleniu tłuszczu a nie na zakwaszeniu mięśni. W tym też pomoże mi kreatyna:) Treningi będą znormalizowane, tak żeby nie katować, tylko spalać tłuszcz.


Mój plan jest prosty, ale nie nastawiony w profesjonalny sposób, jak powyższe osoby. Uważam, że mogę być ciekawym "obiektem badań". Mam zamiar również fotografować się co tydzień i zamieszczać owe zdjęcia wraz z opisami. Nie będę zamieszczał tutaj jadłospisu na 40 dni, bo to nie ma sensu. Podstawą będzie ograniczenie do zera słodyczy i tłuszczy. Z mięs jedynie piersi z kurczaka. Oczywiście warzywa będą podawane z dodatkiem oliwy z oliwek, żebym mógł przyswoić maksimum witamin.

Sam jestem ciekawy z efektów, jakie mogłyby nastąpić. W 4 tygodnie można zdziałać z powyższym planem b. dużo, jednakże jak być postępował tak chociażby 8 tygodni, z suplementacją, wówczas mógłbym zdziałać cuda. Na pewno moim atutem jest fakt, że jednak nie jestem typem kanapowego grubaska z frytkami i hamburgerem przed komputerem. W przeszłości byłem dość wysportowanym chłopakiem. Jednakże studia, brak ruchu i czasu, a za razem przyzwyczajenie się do słodkiego lenistwa polane na końcu studenckim niezdrowym życiem doprowadziły mnie do takiego stanu. Potrafię przykładowo przepłynąć aktualnie długość basenu pod wodą (bez oddechu), kiedyś potrafiłem prawie 2 długości. Potrafiłem biegać dość długo bez większego wysiłku. Nadal potrafię przepłynąć samemu dość spore jezioro bez przystanku (z jednego brzegu trudno zauważyć drugi brzeg), dlatego jak już się od nowa wdrożę w zdrowy sportowy cykl, to może być obiecująco.

Pozdrawiam ;)

:PPP

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT

Następny temat

Czy Firma Fitmax posiada laboratorium i bada to co wypuszcza na rynek?

WHEY premium