SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My first time

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Tylko ze na sucho juz pakuje 3 lata wiec lagam nie muwcie mi o wymiekaniu.
zaczalem jak mialem 13 lat w maju koncze 16. juz od roku jedyne co robie to czytam w ksiazkach, w necie , na forum o dzywianiu i koksach. Aha i zamieszcze tu jescze swoje zdjatko jutro przed kuracją i za miesiac po kuracji zeby kazdy widzial co moze dac bionabol przy dobrej diecie i trenningu po trennig mam na prawde mega za***ity rozpisany. diete zreszta koles z silowni tez mi podzucił. No a zreszta to dzial doping a nie lekcja etyki.

UwE

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Stosujesz diete ktora podeslal ci kumpel i ktorej on uzywal ?? LOL - to napewno masz niezle efekty po tych 3 latach - a co do treningu to mozesz mi go przeslac moze i ja skorzystam skoro jest mega za***isty - tylko skoro dietka jest mega za***ista i trening to zastanawiam sie po co ci koks ?? - chyba ze dazysz do figury Arnolda bo w twoim wieku dieta i trening to podstawa i gdyby naprawde byly dobre to bys nie siegal po koks - a poza tym wyniki masz mierne jak na trzy lata treningu 35 w lapie i 83kg na klate - rzeczywiscie trening i odzywianie sa u ciebie na wysokim poziomie - lol

No one is perfect ...

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
tylko rozumisz cieciu jak sie jest mlodym 13-15 lat to naprawde ciezko o jakies mega przyrosty. wiedzialbys o tym gdubys sie troche wiecej znal a 83kg na lawce to jest dobry wynik jak na muj wiek. wiem to dlatego ze jestem najlepszy w swojej grupie wiekowie i nawet lepszy od nie kturych starszych kumpli. WIęc W A L SI E

UwE

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
aha jeszcze jedno. na gurnej czesci pudelka od bionabolu jest data 03.05 ale ona jest nadrukowana a nie wybita... to żle?

UwE

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Ciecia poszukaj w rodzinie a co do twoich "mega" osiagniec to nie powiedzialbym ze sa dobre skoro trzymasz sie diety i tpd - a z tym ze mlodzi maja gorzej sie nie zgodze cieciu bo to zalezy od predyspozycji - jeden moze miec genetyke i rosnac jak na drozdzach a drugi moze byc cieciem takim jak ty i zniecierpliwiony z***ie sobie zycie - wiec palancie ty wiecej poczytaj bo jestes zielony

No one is perfect ...

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
D-masson... po**** sie klucic? wygrales wy******le ta metke. olsnilo mnie.
ale spujrz ze mam wiecej sogaczow od ciebie. ***ac masz tu browca i spokuj ma byc

UwE

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
UwE z tymi sogaczami nie skomentuje - wiesz jaka jest procedura ich dawania (niektorzy dostaja za nic) ale nie wnikam w szczegoly - a ja wcale sie z toba nie kloce - mowie tylko ze masz potencjal bo jestes mlody i ze przy naprawde solidnej diecie i treningu nie potrzebujesz teraz koksu na zrobienie niezlych wynikow - ale decyzje podejmiesz sam - a tak jak powiedzialem wydaje mi sie ze na twoj staz treningowy troche slabe te wyniki

No one is perfect ...

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
"tylko rozumisz cieciu jak sie jest mlodym 13-15 lat to naprawde ciezko o jakies mega przyrosty. wiedzialbys o tym gdubys sie troche wiecej znal "

UwE ty czegos nie rozumiesz. Gwoli wyjasnienia: organizm w tym wieku zaczyna intensywne przemiany, rosniesz jak na drozdzach, a wieku ok 17-18 lat osiagasz apogeum wydzielania testy. I to jest najlepszy wiek na trenowanie na sucho, sterydy moga tylko zaklocic naturalne budowanie tego.

To jest moje zdanie

LOL

LOL

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
......... chcialem cos napisac, ale stwierdzilem ze szkoda mojeg czasu....
ale teraz te dzieciaki sa glupie...!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
ehhe opanuj sie chłopcze



Respect
Thomas85

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Therma pro ;-)

Następny temat

Orginalna Deca?

WHEY premium