SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My History

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Witam naszło mnie na opisanie jak się zaczęło koksowanie w moim przypadku, zdaje sobie sprawę że powielam schemat i wiem że ten schemat będzie powielany wiele razy przez wielu innych ludzi...
Ale że naszła mnie wena to sobie napisze...

Nigdy nie byłem ze sportem na bakier, od 2 klasy pedałówki grałem w kosza, później zająłem się boksem aż wreszcie siłownia. Po jakimś okresie ćwiczeń zaczęły mi chodzić po głowie sterydy i zacząłem się tym interesować. Czytałem wszelkie możliwe strony o koksach, zasięgałem porad u kumpli i u speców na SFD. Generalnie chciałem tego co każdy początkujący koksiarz sobie życzy "suchej masy, dobrej jakości mięśnia, małych skutków ubocznych i małych spadków po cyklu" (schemat ). Poza tym nie chciałem też za dużych przyrostów trochę obawiając się o reakcje mojego najbliższego otoczenia czyli rodziny i przyjaciół. Chciałem czegoś co da fajny efekt a nie doprowadzi do tego że nagle wyrosnę ze wszystkich ciuchów. Drogą eliminacji do finału doszły Winstrol i Deca-Durabolin. Ostateczny wybór padł na 12 strzałów Deczki z Organonu i "alea iacta est".
Jako że nie chciałem kłuć się sam, wtajemniczyłem kumpla, sąsiada zza ściany i to on co tydzień przeprowadzał mój zabieg, nie raz kwitując to złośliwymi uwagami w stylu "masz dupę jak pobojowisko" albo "i co? Z deka-dupaboli?". Co strasznie mnie wtedy drażniło ale do dzisiaj się z tego śmiejemy. I tak oto przyszło mi ok. 6 kg masy. Byłem z tego efektu bardzo zadowolony, wiedziałem że sama dieta i suple nigdy nie dały by mi czegoś takiego w tak krótkim czasie a tak opracowałem sobie dietę do tego poszła Deka i grała muzyka. Problem pojawił się kiedy okazało się że wszamałem za mało Clomidu na odblok. Coraz bardziej interesując się i wgłębiając temat SAA, doszedłem do wniosku że popełniłem kolejny błąd, biorąc samą Deke. Za mała ilość Clomidu i Deka bez śladowej ilości Teścia, zrobiły swoje. Nie był to tragiczny Deca-Dick ale odczuwalny spadek popędu płciowego no i formy. Zastanawiałem się nad wzięciem kolejnych porcji Clomidu, tudzież szybkiego cyklu z teścia i potem ponownym odbloku. Ostatecznie powiedziałem sobie że nie ma za dużego sensu i poczekam sobie aż organizm sam wróci do normalnego stanu. W międzyczasie posilając się Tribulusem, ZMA, Mass XXL'em. Wszystko wróciło do normy po ok. 3 miesiącach. Masa cały czas była a libido śmigało jak dawniej. Teraz mija rok od mojego pierwszego cyklu z DD. Czy żałuję tego kroku? Nie żałuję zupełnie. I już planuje drugi cykl, ponieważ przez ostatni okres, chcąc nie chcąc trochę sflaczałem. Kiedy brałem wtedy od kumpla tą Deke mówiłem "że ten jeden raz i koniec". Wtedy byłem o tym przekonany a teraz już myślę nad kolejnym cyklem, kumpel mówił "(..) na tym się nie skończy stary, na tym się dopiero zacznie, wspomnisz moje słowa." - Właśnie wspominam przyjacielu

A teraz na koniec tej bajki morał dla młodych-początkujących koksiarzy.
Jeżeli już się zdecydowaliście, to zasięgajcie informacji z różnych źródeł, rozmawiajcie, pytajcie, czytajcie. Nigdy nie powołujcie się na jedno źródło. Ufasz kumplowi który Ci to załatwia? Spoko ale nie zaszkodzi Ci też pogadać o tym z kimś innym lub poczytać jakieś informacje na necie. Ja pytałem, czytałem, gadałem, a jednak popełniłem dwa błędy. Nie były to jednak jakieś błędy tragiczne w skutkach, tylko po prostu drobne techniczne kwestie. Zdarzają się o wiele tragiczniejsze wypadki, wynikające z niewiedzy lub ignorancji.
Za mało Clomidu? No cóż są ludzie którzy w ogóle nie mają o nim pojęcia i po cyklu z Deki czy Teście w ogóle się nie odblokowują lub biorą na odblok Tribulusa.
Nie bądźcie tymi którzy je popełniają. Poświęćcie te trochę czasu i dowiedzcie się najwięcej ile możecie w temacie którym jesteście zainteresowani. Nie idźcie na żywioł, nie ma to jak chłodna kalkulacja.

Człowiek uczy się na błędach, cały myk polega na tym żeby tych błędów zrobić jak najmniej i jak najmniejsze a najlepiej uczyć się na cudzych... I Wy tak zróbcie!
Pozdro

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Kurde, urzekła mnie twoja historia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Wybacz mi

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Dziś sam jestem dziadkiem i co mógłbym dac mojemu wnukowi jeśli nie... deca-durabolin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Kazam ""Kurde, urzekła mnie twoja historia."" dobre
Poco to pisałeś.???????????????????


Zmieniony przez - Kkiler w dniu 2004-12-10 16:22:31

Zmieniony przez - Kkiler w dniu 2004-12-10 16:23:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Zamiast go rezac miejcie troche wyrozumialosci, ja tez na koksie mam rozne pomysly

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Nie no opowiadanie jest fajne. Uważam że każdy kto zdolny jest do refleksji i samokrytyki jest godzien uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
O i BlinG się zjawił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
BlinG ta stronka z biżuterią co masz w podpisie jest wy***ana. No teraz można zrobić się na prawdziwego hiphopera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Sog leci!
Za szczerość!

Zmieniony przez - micen w dniu 2004-12-10 17:26:55

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

@WAZNE KILKA PYTAN !!

Następny temat

Krucjata antydopingowa w Polsce

WHEY premium