SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muzyka na pod cardio

temat działu:

MUZYKA NA SIŁOWNIĘ

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 332 dni Przeczytanych tematów 19
Witam.
Ostatnio zauważyłem, że muzyka typu dubstep, DnB itp jakoś nie idzie w parze z cardio jakoś bardziej zniechęca. Na siłowni przy wyciskaniu to i tak się tak nie skupiam na muzyce bo bardziej na tym jak wykonuje ćwiczenie. Ale na cardio no to orbitrek cały czas zasuwam w jednym miejscu to tu już 100% skupienia na muzyce. Podam przykład jakie już mam jak dla mnie fajne kawałki, w ogóle wcześniej jakoś takiej muzyki nie słuchałem a teraz coś mi się przestawiło.
Np. daryl hall & john oates - maneater, daryl hall & john oates - you make my dreams, queen - a kind of magic, michael sembello - maniac
Choć też nie zawsze cała twórczość wykonawcy się podoba ale to chyba normalne.
Jakby ktoś znał coś podobnego to z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 14138 Napisanych postów 124218 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1417674

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 332 dni Przeczytanych tematów 19
Dzięki za odpowiedź. Choć te co podałeś to takie trochę smutasy, powolne tempo. A chodziło mi o coś bardziej energicznego ale właśnie z lat 70 80 90.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

secik do hardcorowego treningu, może komuś się spodoba :)

Wheya