SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muza na ciężki treningi siłowy!

temat działu:

MUZYKA NA SIŁOWNIĘ

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7846 Napisanych postów 69328 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 918348
Tutaj wrzucamy kawałki, które pasują nam najbardziej do ciężkiego treningu siłowego, każdy ma swój gust ale osobiście na siłce uwielbiam mocne brzmienia, jak np.

PROSZĘ O WRZUCANIE MAKSYMALNIE 2-3 FILMÓW DO 1 POSTA (tam gdzie jest więcej poprzerzucamy do osobnych postów)
Na dniach wprowadzimy techniczne ograniczenie do wrzucania większej liczby filmów.
Za duża ich ilość na 1 stronie tematu znacznie spowalnia szybkość wczytywania się strony, prosimy więc o segregowanie swoich propozycji do 2-3 filmów na 1 post i 5-7 zdjeć , dzięki!

swoje propozycje muzyczne na pewno bede wrzucał dosyc czesto, poniewaz muzyka jest dla mnie nieodłącznym czynnikiem dobrego treningu

motywująca muzyka na siłownię
najlepsza muzyka na trening
motywacyjne brzmienia
muzyka na ciężki trening siłowy
muzyka do bicia rekordów

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-12-01 16:24:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 7828 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151635
rewelacyjny pomysł, wrzucę coś co ostatnio mi wpada i ładnie motywuje by ostro przerzucać żelastwo

1

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14848

widze że moderator ma podobny gust do mojego, fajny temat :)

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
Głównie cięższa muzyka np

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 105 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7346

Zmieniony przez - nocnykur w dniu 2014-01-06 21:18:57

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58456
Pamiętam jak przed wakacjami na siłkę przyszło dwóch koksów i puścili to:

1

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1419 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12943

2

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 35

Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-01-06 21:47:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7846 Napisanych postów 69328 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 918348
PROSZĘ O WRZUCANIE MAKSYMALNIE 2-3 FILMÓW DO 1 POSTA (tam gdzie jest więcej poprzerzucamy do osobnych postów)

Na dniach wprowadzone zostaną ograniczenia , żeby uniknąć przycinania się w ładowaniu strony i długiego jej wczytywania. Niestety zbyt duża ilość filmów na 1 stronie przymula działanie tematu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 701

3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasza ulubiona muzyka treningowa.

Następny temat

Cardio music - najlepsze utwory do aerobów

Zestaw 1