SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mutant Mass + Kawa. Można?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
Siema. Kupiłem Mutant Mass i nie zbyt mi smakuje. Czy mogę połączyć to z kawą? Dodam, iż biorę kreatynę - OLIMP MEGA CAPS 1250
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcesz dodac kawy do tego czy co? Generalnie kawa nie będzie tutaj przeszkadzać. Ale ciekawi mnie jak ty chcesz to połączyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Możesz, ale sukcesu w kwestii smakowej nie wróżę.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wspominając faktu, że jedno i drugie powoduje przyspieszonie ruchów perystaltycznych jelit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
lepiej dodać coś w stylu kakao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
lub jakis aromat, a najlepiej bedzie sprzedac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Nie do końca rozumiem, miałem kilka próbek różnych odżywek czekoladowych/vaniliowych w tym czeko Mutant Massa(porcje 270g kupilem z ciekawości) i gdy były za słodkie(a większość jest ) dodawałem 1-2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej i smak generalnie bardziej mi odpowiadał(mniej słodkie i posmak kawy) więc nie rozumiem stwierdzeń że "sukcesu w kwesti smakowej nie wróżę" lub ogólnego zdziwienia na temat dodawania kawy do odżywek(no chyba że ziarnistej to inna sprawa).
Sam dość często pije rano "domowego" gainera gdzie min. dodaje kawy rozpuszczalnej dla pobudzenia/smaku więc to chyba kwestia gustu.

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2013-10-26 15:29:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
tylko wiesz... nie po to kupuje sie odzywek, by cokolwiek do niej dodawac smakowego... powinienes kupic cos co ci smakuje, bo akurat skladowo mutant nie nalezy do wyzszej poki stan nie widze sensu picia go na sile

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
No ja nic nie kupiłem, tylko pisałem to jako dygresje do ogólnego zdziwienia jakie zapanowało na stwierdzenie "dodanie kawy" i czułem potrzebę wypowiedzenia swojej opinii. Ja np. od prawie 2 lat nie słodzę w ogóle czy to herbaty/kawy itp i większość tak "polecanych" odżywek typu np Mutant, białka scitec/trec są dla mnie o wiele za słodkie a jak kupi sie już odżywke w smaku typu wanilia/czeko/biała czeko/toffi itp to kawa jako tako dobrze komponuje się z tego typu smakami i jak już taką odżywkę mamy to jest to sposób na dopicie jej do końca ze smakiem.Co do sprzedaży to ciężko sprzedać otwartą odżywke, a jak już to za średnio 60% wartości i jest to moim zdaniem większa strata niż picie tego z dodatkiem kawy(Na potwierdzenie teg 60% dodam że kupiłem otwarte Horse Power gdzie było ok. 900g za 60zł , Napalm od FA z vitargo otwarty też udało mi się kupić od pewnej osoby za 65zł gdzie brakowało 2-3 porcji).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
obecnie ciezko w ogole sprzedac odzywke/suplement po dobrej cenie jezeli mowa o osobie prywatnej.

ja osobiscie jak mi cos nie smakuje to oddaje znajomym/bratu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
No ja mam znajomego którego po kreatynie boli wątroba a po kofeinie ma efekt miekkiej fajki(jest niesamowicie poddatny na sugestie i jakieś przesądy typu nie pić kawy przy kreatynie, jak nie zje posiłku to wręcz widać w jego oczach jak mu sie wydaje że zjada go katabolizm), a że przy okazji ma trochę kasy to często udaje mi się kupić prawie nowe suple dobrych marek za śmieszne pieniądze(ostatnia okazja Carnivor bez 1 porcji za 100zł ale i tak za drogo jak za żelatyne dla mnie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka + Spalacz ?

Następny temat

Kreatyna która nie ciągnie wody

Wiecej