SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mutacja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od momentu ostatniego cyklu, zaczal mi sie zmieniac glos.
Wiem ze koksy mogly spowodowac ta zmiane (znacznie mi sie obnizyl). Do tej pory myslalem, ze jest to wynik kataru, katar przeszed glos mi pozostal (moglbym z powodzeniem sobie dorabiac jako dubler i tu fonetycznie - BIG BRADERA. Najdziwniejsze jest to ze nie jest to moj pierwszy raz. CZy to akutat kwestja testosteronu, bo wczesniej jechalem na metandienonie, teraz jestem na omce. Jak to jest chlopaki?


Nara.

Pacman
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1567
jeszcze sie przyzwyczajam do forum,
bo zazwyczaj gościłem na forach .yoyo.pl albo fora.pl

i tam całkowicie inaczej to wygląda ;P

ale co tam ;p

koniec off topa

Bo tak mi się spodobało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to rzecz całkiem normalna.Takie jest androgenne działanie SAA:pogrubienie głosu(mutacja),rozrost pęcherzyków płciowych,zwiększenie penisa,dojrzałość umysłowa,androgeny przyspieszają już istniejący gruczoł prostaty.

Alfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprostowanie.
Przyspieszają rozrost istniejącego już gruczołu prostaty.

Alfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
pacman27, co SFD traktujesz jak listę skarg i zażaleń? Jeżeli zdecydowałeś się na koks to licz się ze skutkami, a nie płaczesz jak rozwydrzony bachor. Nie chcesz skutków ubocznych? Nie bierz!!!
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metrowiec powiedz mi czy ty potrafisz czytac ze zrozumieniem. Malutki ja sie wrecz ciesz ze zmienil mi sie glos na grubszy znacznie mi to pomaga w mojej pracy zarowno na bramce jak i w szkole. W poprzednim artykule napisalem rownierz, ze cieszy mnie opuchlizna na twarzy. Taki jestem.
Chcalemsie tylko zapytac czy to mozliwe, czy tylko mnie to spotkalo.



Nara.

Pacman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Omnadren - mieszanina 4 testosteronów moze obnizyc glos.
Najbardziej widoczny jest ten efekt u kobiet. A w ogóle
to fajna sprawa mieć obniżony głos , choć co do opuchlizny
na twarzy to wolalbym , zeby jej nie było.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
do nemo:
napisales ze po koksie zwieksza sie penis.....czy aby jestes pewien?jak to mozliwe przeciez pen sklada sie glownie z cial gabczastych, a poza tym to po kilku cyklach musialbym sobie doszyc trzecia nogawke w spodniach,nie?

a.k.

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie właśnie jest działanie androgenów.Przecież nie twierdzę,że penis będzie się powiększał po każdym cyklu.Tak samo jest z mięśniami.Wiadomo,że człowiek nie "rośnie" cały czas,gdyby tak było to miałbyś np. ze 100 centymetrów w łapie.Tak samo jest z członkiem.W tym przypadku w większości uzależnione jest to od twojej genetyki.

Alfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Miom kumpom od omki głos się zmienił i to zauważalnie..

Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1567
195 - Zawiadom o tym media ''

Bo tak mi się spodobało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
a ty Polski Związek Archeologiczny

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STROMBA z apteki...

Następny temat

Testoviron Depot....

WHEY premium