SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Musli Gainer :-%

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Otóż znalazłem w sklepie internetowym produkt o nazwie Musli Gainer
Czy opłaca sie go zakupic jako uzupelnienie diety ?? Mam jeszcze 14 lat więc niechcem sie wyrywac po jakies gainery itp. wole uzupelnic tym diete i przyrost masy podobno jest gwarantowany po samym musli ?? Co o tym sądzicie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisze cos ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24749
"Mam jeszcze 14 lat więc niechcem sie wyrywac po jakies gainery itp." a musli gainer to nie gainer ? wedlug mnie mozesz brac gainera spokojnie w celu uzupeplnienia diety chociaz w tym wieku nie zaczynalbym cwiczyc. POczekaj z 2 lata ...

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
zacznij sie zdrowo odzywiac, jesc wiecej niz zwykle, poczytaj jakie produkty nalezy jesc aby nabierac masy-jak najmniej przetworzone
w Twoim wieku to wystarczy
czytaj forum na dobre Ci to wyjdzie

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
pomijając fakt, że muesli gainer activity to szajs nieziemski gainery nie są dla Ciebie... zacznij właściwie ćwiczyć i jeść... to wystarczy w Twoim wieku

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybieram suple.. kasa jest ale nie ma wiedzy... pomóżcie !

Następny temat

Jak lepiej :)

WHEY premium