SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MuscleTech creacore HCL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2147
Witam posiadam Kreatyne Creacore Muscletech szczerze nie znana mi forma kreatyny ciekawy jestem czy ktos probowal ?? jezeli tak to prosze o opinie
i zastanawiam sie poniewaz mam ta krete i okolo 700 gram czystego monohydratu z ON Lączyc te 2 krety na cyklu czy podzielic je na 2 cykle ?? oczywiscie do kretki przed treningowka bialka witaminki itp
Dziekuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9424 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52877
szału nie robi ten supl

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2147
Czyli mozna brac raz to raz to na cyklu powiedzmy rano mono po treningu creacore czy lepiej bedzie zrobic jeden cykl na mono a nastepny po wysyceniu na creacore?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Creacore przed treningiem a po treningu mono i masz cykl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
miodzio juz wiem co i jak a ile tego creacore mam brac tak jak pisze na opakowaniu 3 gramy przed sniadaniem iles mg czy standardowo jak mono 5 gram?
dawkowanie mniej wiecej
rano przed sniadaniem creacore
przed treningiem bcaa + no xplode
po treningu mono
30 minut pozniej banan plus bialko

Zmieniony przez - Fighterkoks w dniu 2012-12-28 15:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
tam sama kreata jest a więc 5 g po treningu,bcaa przed i po ,a no-xplode przed jak napisałeś,i jak dajesz crecore po treningu to mono już nie musisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zle zrozumiales chyba wszystko tak jak napisales lecz jezeli chodzi o dawkowanie tych 3 gram to chodzili mi z rana ile mam brac tego creacore 3 gramy czy 5
jezeli chodzi o bcaa to moge zjesc razem z kreta po treningu czy pierw kreta pozniej bcaa pozniej bialko plus ww ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
a po co z rana?,w jakim celu?,bcaa możesz razem z kreatyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1078 Napisanych postów 21988 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339443
2 g w ta czy w ta roznicy nie zrobia, poza tym w No Xplode tez jest chyba troche krety.??
po treningu dawaj wszystko razem co tam masz, nie baw sie w rozdzielanie tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak w no xplode jest troszke krety o ile pamietam
myslisz ze to dobre rozwiazanie dawac bcaa kreatyne banana i wpc jednoczesnie raczej zrobie tak ze dam bcaa + kreta poznej 20 minut bialko z bananem chociaz i tak bcaa troszke moze zablokowac wchlanianie kreatyny jezeli oczywiscie to nie bledny stereotyp

Zmieniony przez - Fighterkoks w dniu 2012-12-28 17:54:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3
Dla mnie mega : ) Brat przywiózł mi z Kosowa z Amerykańskiej bazy wojskowej. jak był na misji Creacore Muscle-tech (listopad 2013). od listopada do lutego olbrzymi progres! Dieta, trening i ten supl spełnił moje oczekiwania. Dzisiaj chciałem zakupić, bo jest juz dostępny w Polsce niestety był chwilowo wycofany ze względów na niewłaściwy skład i powrócił w beaz jakiegoiś składnika (babka w sklepie też nie wiedziała jakiego). Wersja obecna na Polskim rynku ponoć nie równa się z Amerykańską, którą miałem okazje wykorzystać. Nie wiem jak sprawdzisz, którą wersje posiadasz, ale wynik powinien Cię uswiadomić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Bsn No Xplode 2.0

Następny temat

Animal Pump vs Inne sugestie . Co wybrać?

Fruzelina