SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay thai + BJJ= mma?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Witam

Mam taki pomysł aby zacząc chodzic na muay tha i BJJ.
Na muay thai mam jzu staz 2 lata.

Poniewaz chciałby, jescze tak z 4 lata pochodzic Na muay thai i wbic niebieski pas w BJJ. Po czym przejsc na mma ma to sens?

I czy wogole muay thai bedzie sie uzupelnial z bjj?

Czy lepiej jakies inne połączenie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 167 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2415
Według mnie najlepsze połączenie do mma

Fight for your right !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
dobreee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
No bardzo dobre połączenie.Jak byś miał jeszcze czas to mógłbyś dołożyć zapasy-jako mocny klincz i obalenia(ale to tak dodatkowo) Muay Thai + BJJ to moim zdaniem 2 priorytety do MMA.Pozdrawiam.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Aha dzieki akurat mi pasuja muay thai pon srod piatek bjj wto czwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
A ja się tu z kolegami nie zgodze. Jeśli chcesz trenować przekrojowo to idź na jakąś sekcję mma i takie treningi możesz ewentualnie uzupełniać bjj albo mt. Stójka w mma wygląda troche inaczej niż w mt a w walce w parterze nie masz gi którego używasz w bjj.Tak więc ja ze swej strony radzę Ci że jeśli chcesz trenować przekrojowo uderz na jakąś dobrą sekcję mma.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1213
Zależy co jest twoim priorytetem jeżeli chcesz bić się w mma, to musisz trenować przekrojowo czyli muay thai i bjj, zapasy i inne rzeczy. Jeżeli przejdziesz całkowicie na mma to i tak będziesz dalej szkolił stójkę. Idź od razu najlepiej do klubu "mma" czy jakiegoś podobnego gdzie ćwiczy się pod mma i chodź tam, lub jeżeli nie będą Ci kolidowały treningi ze sobą to chodź do 2 klubów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Hmm też tak myslałem ale do mma nie wie mco lepiej dorzucic parter czy stójke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę że ma to głębszy sens , na niektórych sekcjach mma ,aby zacząć treningi ,trzeba najpierw mieć jakieś podstawy w BJJ,

Moim zdaniem najlepsza była by opcja podszkolenia BJJ przez jakieś pół roku do roku ,jednocześnie z MT

po czym jak już liźniesz podstawy BJJ ,możesz śmiało wbijać na MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Dla przyjemności tak trenować ma to sens, pod MMA jak masz możliwość teraz przejść na sekcję MMA to nie ma... Parter w gi tylko chwytany różni się od parteru no gi chwytano- uderzanego. Stójka w MMA jest inna niż w MT, głównie dlatego że trzeba uważać na sprowadzenia.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

Następny temat

Chuo Jiao

Wiecej