SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai w Rzeszowie

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 856
Jak zawodnik coś sobą prezentuje i ma chęci do walki to zabiera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 672
we wakacje normalnie odbywaja sie treningi?? bo zajrzał bym tam na pierwszy trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 856
Treningi po wakacjach jak na razie we wtorki i czwartki o godzinie 19:15 w szkole podstawowej nr 2 na Króla Augusta. Treningi na Politechnice obecnie nie będą się odbywać ze względu na problemy z salą. Jak się coś zmieni dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1052
wiecie moze z jakiego powodu sala na politechnice jest niedostepna oraz czy beda moze wznowione tam treningi w najblizszym czasie. I jak mozecie wypowiedzcie sie na temat jak sie cwiczy na tych salach duzo miejsca :D?? wygodnie nie jest slisko??

ta strone powinienes odwiedzac www.koszulek.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5571
obecnie treningio w pazdzierniku zostaja przeniesione z politechniki do 8 gim ( ul.miodowa osiedle Mieszka 1 ) pon godzina 17.30 pt 18.30. co do politechniki to byl tam problem z prodem nie wiem czy zcasem jakiegos remontu nie ma. slisko to raczej nie jest ale moglo by byc mniej ludzi troszke ale nowa lokalizacja ludzie chcieli zobaczyc jak wyglada trening napewno sie kilku wykruszy ;]

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1052
hymm a sa jakies szanse ze w najblizszym czasie treningi tam wroca?? poniewaz godziny i miejsce najbardziej mi tam odpowiadaly a zalezy mi bo treningi sa fajnie prowadzone :D jesli nie znacie jakies inne ciekawe kluby w rzeszowie?? moze ktos trenowal cos innego wiem ze wczesniej trengi byly tez prowadzone czasem chyba na sp23 czy jakos tak tam jest sekcja spartakus wiecie moze cos na ten temat? badz tez cos innego kickboxing albo taekwondo

ta strone powinienes odwiedzac www.koszulek.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Siema wszystkim zainteresowanym.
W Rzeszowie jest Muay Thai prowadzi je Rafał Antończak bardzo dobry zawodnik a także trener naprawdę polecam. Treningi odbywają się Szkole nr 2 przy ulicy Kamińskiego treningi są tam we wtorki i czwartki o godz. 18.00. Również są treningi w Millenium Hall na drugim piętrze (salka obok biura podróży) w pon, środ, pt, o godz. 20.15 lub rano o godz 9.15. Naprawdę polecam Miła atmosfera, spoko ludzie i nikt się nie spina.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 726
SOG polecial dobrze ze odswierzyles temat czyli poniedzialek sroda piatek o 9.15? czy jak bo chcialbym sie na cos zapisac najwyzszy czas... a mam lipe bo zawsze sa treningi zalozone wieczorem czy popoludniem bo po pracy czy po szkole a ja chodze do wieczorowki 6 razy w tygodniu od 15 do 20 wiec jak sa poranne treningi to jak najbardziej bym sie zapisal aczkolwiek zapytam o cene takich treningow i czy aktualne wszystko?

Zmieniony przez - Malander w dniu 2013-05-22 22:49:40

http://www.youtube.com/watch?v=jSzX6_wiXkI I żeby było normalnie nic za szybko wszystko naturalnie...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekcja BJJ w Rzeszowie

Następny temat