SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai ,Kick Boxing w Poznaniu ?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez natolin z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49610 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Jestem z Poznania i chciałbym zacząć po wakacjach ćwiczyć Muay Thai lub ewentualnie Kick Boxing,ale nie wiem gdzie.
Możecie podać mi adresy?

Aha ile taka przyjemność średnio kosztuje na miesiąc (za 2-3 razy w tyg.).

Z góry dzięki.

Hamstwa nie zniese !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4996
Tajski możesz ćwiczyć na ulicy Kamiennogórskiej w Strefie Walki , jest tam naprawdę dobry poziom szkolenia . Treningi kickboxinhu są na ulicy kościelnej , jest to niedaleko rynku jeżyckiego. Kick kosztuja o ile dobrze pamiętam to 3 razy w tygodniu 60zł , a Tajski coś koło 100 zł .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49610 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Tali.

A jak wygląda sprawa z kickboxingiem na kościelnej.Czy jest tam dobry poziom,ile osób trenuje w grupie i jaki rodzaj KB tam się trenyje (no wiesz: light,semi,full czy lowkick a może wszystkie?)

Aha masz u mnie soga.

Hamstwa nie zniese !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4996
Kick również stoi tam na wysokim poziomie . Są tam przecież tacy zawodnicy jak Ławniczak i oczywiście Robert Nowak. O ile dobrze sięorientuje to zawdonicy z tego klubu startują w każdej formule czyli zaróno light contact jak i full.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 781
witam.

czy na kościelnej w poznaniu również można trenować muay thai?? jaki jest tam poziom?? i gdzie to jest, na kościejnej ile..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Jeśli naprawdę chcecie się czegoś nauczyć to zparaszam do Szkoleniowego Centrum Sztuk Walk Tygrys w Poznaniu (www.info.tygrys.pl). Jeśli nie cwiczyliście tajskiego boksu u Włodka Skrzypczaka to nie wiecie co to jest muay thai. Analogicznie sprawa wygląda z jeet kune do. Szacunek innym klubom ale poćwiczcie w Tygrysie - zobaczycie o czym mówię. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3916
Dzieki za ten porywajacy post po 4 latach od powstania topicu...

A teraz sio na matematyke, bo gimnazjum jest bardzo wazne...

Kliknalem na link, ktory podalas, zaraz poprosze kogos o banana na IP...

Zmieniony przez - Michal M w dniu 2007-09-28 11:20:08

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1751
Pani ta już rzuciła mi się w oczy w 2 topic'ach które odświeżła z przed paru lat

"Szacunek innym klubom ale poćwiczcie w Tygrysie - zobaczycie o czym mówię."
-Gdzie ten szacunek w twojej wypowiedzi..

Zmieniony przez - TkdQueeN w dniu 2007-10-03 11:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
ta ta prawdziwe muay thai w tygrysie...?
a jakie sukcesy ma ten prawdziwy klub muay thai?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
Witajcie, znam Włodka Skrzypczaka jeszcze z Musado - prowadził zajęcia w Szkole Podstawowej na os. Kosmonautów, rzeczywiście treningi były bardzo wartościowe moim zdaniem. Co do muay thai to już nie do końca moja bajka, ale trener się rozwinął - ma swoją salę, organizuje obozy szkoleniowe, a treningi są wykańczające - dlatego narazie nie trenuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Co do walki w stójce to miałem okazje zobaczyć jak wyglądają trenigi w Tygrysie i Czerwonym Smoku.. W Czerwonym Smoku wszystko jest na dobrym poziomie również z klimatem i warunkami które po zmianie sali na nową znacznie się poprawiły. Co do Tygrysa to prócz fatalnych warunków panujących w przebieralni ( na 6 m kwa przebiera się 20stu chłopa a w międzyczasie dochodzą nowi zaczynający następne zajęcia) prowadzący zajęcia kładzie nacisk na trening nie na szkolenie...prawdziwi trenerzy wiedzą na czym polega różnica i co mam na myśli..
W Tygrysie byłem pół roku temu więc może się coś zmieniło ale nie sądze. Poza tym ważne wydaje mi się określenie jaka sztuka walki jest nam bliższa. Trenuje karate i moim zdaniem po kopnięciu warto nauczyć się nawyku jak najszybszego cofnięcia nogi a nie jak w przypadku tajskiego obrócenia się z nią o 360 stopni w przypadku nie napotkania przeszkody. Tłumaczenie że takie kopniecia sa o wiele mocniejsze niż w pierwszym przypadku nie znajduje pokrycia z praktyką tak w karate jak i w królowej sztuk walki stosowania kopnięć jakim jest tkd.
Oczywiście moim skromnym niedoświadczonym zdaniem tajski, karate, kick boxing, judo, zapasy czy inna sztuki walki trzeba dopasować do swoich predyspozycji ale warto szukać i poznawać inne choćby dla wyrobienia sobie opinii.
Pozdrawiam wszystkich sympatyków sztuk i sportów walki również bo tu istnieje też kolosalna różnica..:)

Fragment Karate dla czarnych pasów "...Kiedy spytaliśmy mistrza Ogure 10 dan dawnego ucznia mistrza Gimy, który to był pierwszym japońskim czarnym pasem nadanym przez Funakoshi, co sądzi o zwrocie Karate w kierunku sportu, odpowiedział nam:
"Gdy ogladam niektóre mistrzostwa nasuwa mi się porównanie z małpami: wiadomo, że goryl jest najsilniejszy ale kto usiłowałby twierdzić, że małpa stoi wyżej od człowieka"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Warszawa

Następny temat

JJ w Katowicach

Wheya