SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr Italia,Mr Universe ,Mr Europe,czyli IBFA w Sapri

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jeszcze kilka zdjęć z Sapri:




Jak ktoś chciałby wziąć w tych zawodach udział w przyszłym roku-dokładnie wszystko opisałem w relacji z 2012 roku.

Mozna też sie pytać w temacie lub na priv o najdrobniejsze szczegóły.


Dla osób chcących także pokibicować -mamy w Polsce zawody w podobnej scenerii-w pobliżu sopockiego molo-impreza będzie za 10 dni-zainteresowanych odsyłam do tematu:

https://www.sfd.pl/Zawody_w_Kulturystyce_i_Fitness_Sylwetkowym_Sopot_2014-t1028584.html

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-07-08 08:19:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Dion Friedland,zawodnik IFBB ,weteran był na zawodach w Sapri-na zdjęciu z lewej,po prawej prezydent IBFA Biagio Filizola w koszulce SFD,która otrzymał ode mnie w Rzymie. W Sapri wygrał dwa puchary w weteranach-Me Universe i Mr Europe.

Dion mieszka w Afryce Południowej,w IFBB w weteranach na na koncie liczne sukcesy:
III miejsce na mistrzostwach świata w weteranach + 65 w 2013 roku
- III miejsce na Arnold Classic Europe w Madrycie w 2013






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Troche ogólnych zdjęć -oddających świetna atmosferę zawodów i ich miejsca na promenadzie Corso Italia przy plaży..



Zmieniony przez - masti w dniu 2014-07-09 08:54:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jeszcze parę zdjęć mojego włoskiego kolegi-kulturysty-mieszkającego w Sapri-Gianpiero Armili:

widok na Sapri z pobliskiego szczytu:



z domowej siłowni Gianpiero,nazywanej Bunker Gym(byłem tam-świetna sprawa-schodzi się z mieszkania kilka stopni i juz można ostro pakować....:) ) z Dion Friedlandem (po lewej)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470103
miałem tą imprezę w planach ale jak zwykle życie zweryfikowało... koszta podliczone i niestety bez sponsora nie ma szans na taką impreże [np. 4x wpisowe na starty to koszt 200E]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Z tego co wiem -nikt wiecej niż 50 € wpisowego z naszych zawodników nie płacił...
A w tym jest też hotel gratis na 3 dni....

Ja ,np za hotel płaciłem 50€ dziennie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HESTreZ Throwdowns!

Następny temat

PoTreningu.pl Beach Cup na: Fit&Sport Show

WHEY premium