SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moze ktoś mi pomuc ułozyć plan????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Mam 180cm 67kg czy moze ktos mi pomuc lub ułozys plan ćwiczeń
w których nie trzeba mieć wyposażonej siłowni aby tolko wystarczyła ławka z rozpiętkami i sztanga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5177
lawka z regulacja?masz hantle jakies?jakim dysponujesz obciazeniem na sztange?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Mam lawke a regulacja i dysponuje obciążeniem 50 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
marniuśko coś z tym obciążeniem. Jeśli nie miałeś w życiu styczności z ćwiczeniem to na minimalny początek może te 50 kg styknie - może

zdałoby się wiecej obciążenia

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
hucherko ja tylko prosze oto aby mi ktos pomogl zrobic rozbiske i uwazam ze przy treningu wystarczy 50kg w seriach np:12/10/8/8/6/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
raczej planu ci nikt nie ułoży... poszukaj, jest tego dużo... conajwyżej to można plan zredukować, poprwaić coś ewentualnie... plan należy do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6908 Napisanych postów 6455 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 59921
Witam
1 dzień klata tric
2 dzień wolne
3 dzień plecy bic przedramię
4 dzień wolne
5 dzień nogi barki
6 7 dzień wolne
Albo
1 dzień klata bic przedramię
2 dzień wolne
3 dzień plecy tric
4 dzień wolne
5 dzień nogi barki
6 7 dzień wolne
Dobierz do poszczególnych parti mięsniowych, ćwiczenia i ilośc seri i powtórzeń A w doborze ćwiczeń pomoże ci atlas http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Potem wrzuć plan do oceny .
Pozdrawiam

Zmieniony przez - bajanekkk w dniu 2006-03-29 22:54:54

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5177
ciezko sama sztanga cos zrobic.za maly repertuar cwiczen.nawet jak na poczatku cos bedziesz mogl tym podzialac to wiadomo ze po jakims czasie cwiczenia powinno sie zmienic a tu...nie bedzie na jakie.sprobuj skolowac sobie hantle.poki co to zrob obiegowke ze 2-3tyg.potem mozesz robic:


1dzien:
-klatka:wysiskanie na prostej lawce4x12,10,10,8
wyciskanie na skosnej 4x10,10,8,8
rozpietki4x12,12,10,10
-biceps:uginanie ramion ze sztanga:4x12,10,10,8
uginanie ze sztanga z lokciami opartymi o lawke(chodzi o to zeby lokcie byly tu przed cialem-imitacja modlitewnika)4x12,10,10,8


2dzien:
-barki:wyciskanie zza glowy 4x12,10,10,8
unoszenie sztangi do brody4x12,10,8,8
sprobuj moze robic unoszenie bokiem stosujac tu talerze od sztangi zamiast hantli(nie wiem czy sie uda-sprobuj)4x12,10,10,10
-triceps:wyciskanie waskie3x12,10,10,8
wyciskanie francuskie3x10,10,8,6
pompki odwrotne(dlonie wsparte na lawce,stopy podparte np.na krzesle,obciazenie na udach)3x10,10,8,8

3dzien:
-plecy:podciaganie na drazku nachwytem(WAZNE!!!skoluj drazek)4xmax
martwy ciag ze sztanga(tu pewnie zabraknie Ci ciezaru wiec rob wolne ruchy)4x12,10,10,10
wioslowanie sztanga(podciaganie do brzucha w opadzie)4x10,10,8,6
-nogi:przysiady ze sztanga na karku(tu tez moze zabraknac talerzy za jakis,krotki czas)5x12,10,10,8,8
wykroki ze sztanga na karku4x12,10,10,8
na dwuglowe nic nie zrobisz poza martwym ciagiem wiec moze rob go na koniec treningu plecow a nie tak jak wczesniej napisalem,zeby byl on ostatnim cwiczeniem na plecy bedac jednoczesnie pierwszym na nogi.rob martwy na prostych nogach.
na lydki machaj wspiecia na palce ze sztanga na karku(stojac polowa stop na jakims podwyzszeniu)4xmax


wiecej nic nie podzialasz wiec sprobuj cos pokombinowac z tym sprzetem.ale nie w takich warunkach zaczynali niektorzy z wielkich mistrzow
powodzenia,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5177
rob dzien treningu,dzien przerwy,itd.czyli trenuj systemem 6dniowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
lyda1 dzieki i pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedramiona

Następny temat

trening

WHEY premium