SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moze jakas rada^^

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
W związku z moim powrotem na siłke zabrałem sie za planowanie,lecz stanąłem przed takim małym problemem... mianowicie mam 4 na 7 dni gdzie mógłbym ćwiczyć. Tyle ze te dni są kolo siebie wiec pomyślałem sobie by zastosować jakaś hybrydę ABAB ,pokaleczony split^^ Tr.Tr.Wo.Tr lub tez FBW 4 lub 2 dni w tygodniu- choć 4 dni to może za dużo studia i aeroby te sprawy ,chyba ze względnie nie długich treningów. Chciałbym sobie tez zaplanować wariant B dla odmiany na nast. trening. Ktoś z Was tez miał podobne problemy?...może macie jakieś pomysły ,będę wdzięczny thx
Pozdro

It's no important how hard you hit but how much you can take..! and keep going forward!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Wez udzial w programie MASS Michaila i on ci ulozy fajny planik na 2 dni

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
ok thx tak zrobię,ale jeśli ktoś jeszcze ma pomysły itp to niech sie nie krępuję ...z czystej ciekawości :)

It's no important how hard you hit but how much you can take..! and keep going forward!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ja też jestem za opcją MASS

ale jezeli nie chcesz to mozesz sobie ułożyc plan FBW na dwa zestawy, albo split dzielony tak:
1 dzien - klatka, barki, triceps, brzuch
2 dzien - nogi, plecy, biceps

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
thx wielkie zarzucę buśke jak tylko mi zaczną działac bo wariują ;)

It's no important how hard you hit but how much you can take..! and keep going forward!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
spoko ;P ja za swoją wypowiedz widze dostałem -1 pkt :D luzik ;D nie obraże sie ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass -manfred_la

Następny temat

MASS- LordMaska

WHEY premium