SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moze byc tak trening?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yo czesc, przedstawiam Wam moj program treningowy, ktory msam wymyslilem i chce uslyszec Wasze sugestie na jego temat( tak cos wg. Was zle - to mowicie co i jak to poprawic)
a wiec :
PN
KLATA:
wyciskanie sztangi na poziomej
wyciskanie sztangi na skosnej (glowa w gore)
rozpiętki na poziomej
rozpietki na skosnej (glowa w gore)
wycistaknie sztani waskim uchwytem
NARAMIENNE:
wyciskanie sztani za glowy w siadzie
podciaganie sztangi wzdluz tulowia
unoszenie sztangielek w przod
arnodlki siedząc
uginanie nadgarstkow podchwytem

WT:
BICEPS:
uginanie ramion ze sztanga stojac
ugidanie ramionm ze sztangielkami (uchwyt mlotkowy)
-----II------------------------- w siadzie na skosnej
-------------ll-----------------w podporze o kolano
GRZBIET
podnoszenie sztangi w opadzie tulowia(wioslowanie)
podnoszenie sztngietek---------ll---------
martwy ciag
wzniosy barkow
martwy ciag na prostych nogach

Śr
TRICEPS
francuskie wyciskanie sztangi na poziomej
pompki w podporze tylem
prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tulowia
wyciskanie sztangi na poziomej waskim uchwytem

NARAMIENNE - TE SAME CO W PN

CZW
BRZUCH
brzuszki
skłony boczne ze sztangielkami
nozyce
unoszenie tulowia z lezenia na brzuchu
unoszenie nog do gory

NOGI
przysiady ze sztanga na barkach
prostowanie nog w siadzie (na laweczce)
uginanie nog w lezeniu na poziomej
wspiecia na palcach z sztanga w staniu

PT
BICEPS - to co w WT
NARAMIENNE - to co w PN

SB
przerwa, lub cwiczenia na brzuch i roznego rodzaju pompki

ND
TRICEPS - to samo co w SR
NOGI - to samo co w CZW

a i dodam ze codzieninie biegam gdzies po 2-3 km , czasami dwa razy w ciagu dnia

no i to jest moj trening czekam na Wasze komentarze i uwagi
aha i mam takie cwiczenia ktore moge wykonac w domu, bo narazie na silke to jeszcze za szybko, wiec datego np. mam tylko lezenie poziome lub skosne, ale z glowa do gory;/

Pozdrowienia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
nie napisales jaki jest cel twoich treningow, ale na pierwszy rzut oka widac ze przy takiej liczbie cwiczen ( nie napsiales tez ile serii chcesz wykonywac a to bardzo wazne) szybko sie przetrenujesz.
ja proponuje ci tak:
pn- nogi
wt- przerwa
sr- klatka, triceps,
czw- barki, bic, przedramie ( przedramienia nie musisz, ale mozesz)
pt-wolne
so- plecy
nie- wolne
brzuch, łydki wkomponuj sobie sam jak ci pasuje, bo to mozna trenowac czesciej. zadbaj przede wszystkim o diete bo to jest tak naprawde najwazniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak mysle ze 5 serii po 12;/, tylko wlasnie nie wiem czy to nie za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Nygol niepodoba mi sie te twoje łączenie ćwiczeń..zgodze sie żeby ułożył sobie diete,ja prponuje ci 3 dniowy

pon klata,tric
środa plecy,bic(możesz przedramie)
piątek nogi,bary

na duże partie rób po 12-16 serii tygodniowo a na małe 8-10 serii

spróbuj ułożyc sensowny trening i diete...jak ci nie wyjdzie to pomoge ci z treningiem...bo diete muisz dostosowac do swoich potrzeb,polecam poszukać ci w dziale odżywianie dobrego kalkulatora "kalorycznego"

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Nygol a pozatym napisałem że w poniedziałek ma ćwiczyć nogi.....a potem piszesz że łydki ma robić kiedy mu pasuje...a to łydki to nie nogi

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to moze byc taki trening jak proponuje Nygol z moimi cwiczeniami, lub jaki Mobi, ale tez zastosowac moje cwiczenia na poszczegolne partie?? czy cwiczenia tez pozmieniac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
ale łydki trzeba ćwiczyć częściej. piszac nogi mialem na mysli cale nogi-lydki tez, ale moze je robic tez w inne dni, byle nie dzien po dniu. tak samo jest z brzuchem. Co do twojej rozpiski to nie laczylbym treningu nog z niczym innem, bo jak dla mnie przynajmniej jest na tyle wyczerpujacy i jest to tak duza partia, ze wole ja robic na osobnym trengu- zauwaz, ze gore zawsze rozpisuje sie na kilka dni, a nogi? raczej na jeden, bo sa duze! przynajmniej byc powinny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
wybieraj na: bic, tric, przedramie, bary, klata po 3 cwiczenia i kazdego rob 4 serie po 10-12 powtorzen
Na: plecy, nogi jako ze sa duzo wieksze wybieraj 4 cwiczenia(tak aby angazowac wszystkie miesnie) i rob po 4 serie po 10-12 powtorzen
przy cwiczeniu szczegolna uwage zwracaj na technike wykonywanych powtorzen ( jej prawidlowosc ). Jezeli chcesz sie troche pokatowac bo czujesz ze nie ma pompy to spowalniaj ruchy. mozesz tez zakladac mniejszy ciezar na bonusowa ( przypuscmy 13 serie na bicka) serie i robic tyle powtorzen ile sie da ( bez przesady-zaloz tak zebys mogl zrobic max 20-25 powtorzen ) i machaj az padniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co moze byc taki trening jaki proponujesz Nygol, ze w
pn- nogi
wt- przerwa
sr- klatka, triceps,
czw- barki, bic, przedramie ( przedramienia nie musisz, ale mozesz)
pt-wolne
so- plecy
nie- wolne

i moga byc te moje cwiczenia?/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
Jak chcecie mu ułożyć plan jak nie wiecie nawet jakie ma wymiary i staż treningowy ?? Nygol jesteś wróżką ?? Do autora - podaj staż, wymiary i cel treningu wtedy może otrzymasz sensowną odpowiedź Bo to bez sensu jeśli ona ma wykonywać np. tak jak mu piszesz 3 serie na bica i trica, a dopiero zaczyna trenować... albo ma niski staż treningowy... I odwrotnie może ma 44 w łapie ? Dla kolesia 28 i 44 w łapie dasz taki sam plan treningowy... ?

Pozdro

Zmieniony przez - Spajdi_ w dniu 2004-09-18 17:56:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
spajdi mas zracje..jakoś to na szybko pisałem i nie pomyślałem o stażu wieku i.t.p:)

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moze byc tak trening?

Następny temat

ABS

WHEY premium