SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywator Crossfitowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
no głupota głupota :) szczególnie musiało boleć uderzenie sztangą w twarz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776826
Kozak

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
To teraz dla odmiany wrzucam kozaczki skoro już się HQ rozszalało z wrzucaniem .


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776826
Świetne są. Co mi się nie podoba u nich to mięśnie brzucha już odstają mocno
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Najbardziej chyba ma Thorisdottir, bez kitu jak skorupa żółwia ninja . Niestety też ze względu na bardzo mocne angażowanie mięśni głębokich zawodnicy też mają tendencję do "wywalonego" brzucha chociaż do palumboizmu im daleko. Ale niektórzy twierdzą, że to charakterystyczne dla korzystania z HGH... No nic. Dla mnie Tia ma bardzo fajną sylwetkę, nie jest tak masywna i patrząc na nią mam wrażenie że jest taka smukła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
brzuch duży jest też spowodowany treściami pożywienia w jelitach. Umówmy się, muszą jeść by zasuwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No raczej na filmikach gdzie robią dla pokazówki najcięższe jednostki to raczej zaraz po jedzeniu by nie byli. Jest filmik z Olsenem gdzie pokazuje jak je i z rana po wstaniu już ma wywalony. Z tego co pokazywał to spora część kalorii idzie z odżywek okołotreningowych a tak nie je jakichś niebotycznych ilości.
Dziewczyny z drużyny Mayhem mówiły o 2,3-2,4k więc dziwne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776826
No to dziewczyny na forum w Ladies niejednokrotnie jedzą więcej. Ja myślę, że po części kwestia środków bo na suplach i kurczaku tak kobiety nie wyglądają, ale dla mnie i tak są super. Uwielbiam je oglądać jak trenują. Wiadomo, że to jest zrobione jako motywator, ale daje kopa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Patrzcie na to, Fran w dwie minuty jako jeden z TRZECH a one nawet się nie położyły! Przy Diane proszę zamknąć oczy jak widzicie Wells, ale za to CLB w tym roku chyba może zaskoczyć.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Zostań crossfitową bestią!

Następny temat

Czy stosować kreatyne w Crossficie ?

Wiecej