SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
Witam

Chciałbym się zapytać jak sobie poradziliście (zaawansowani) i radzicie (początkujący) z śmianiem się innych że ćwiczycie itp
Wiem że nie jestem jedyną osobą z której się śmieją że ćwiczy mnie to np bardziej motywuje jeżeli się śmieją ale znam wiele wspaniałych osób które zaczęły ćwiczyć ale przez śmianie się innych przestali... chciałbym im jakoś pomóc i zmotywować dlatego proszę o porady ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ze mnie się nigdy nikt nie śmiał, więc nie umiem się utożsamić.

Jeśli chcesz uniknąć prowokowania sytuacji wzbudzających śmiech, to nie rzucaj się na ciężar (czyli mniej powtórzeń, niż 5), ale nie ćwicz też na kiju od szczotki ucząc się "techniki". Wykonuj wszystko poprawnie, nie wymyślaj własnych ćwiczeń i teorii, oraz nie kopiuj treningu zaawansowanych, a wszystko będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
Hej, yoda12, nie przejmuj się. Nie zwracaj uwagi, a najlepiej ignoruj takie zachowania. Za jakiś czas będą Cię podzwiać. Normą jest, że jak stajesz się lepszy to wzbudzasz zazdrość. Miej swój cel i dąż do niego mimo wszelkich przeszkód. Zobaczysz jaką osobą się staniesz :)

Zmieniony przez - sebikoxu w dniu 2014-09-14 10:15:20

Forum o motywacji http://motywowac.pl/blog 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Siłownia jest jak medytacja, skupiasz się na sobie, nie na innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 50
dudee
Siłownia jest jak medytacja, skupiasz się na sobie, nie na innych.


Idealnie napisał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
Ja to mam gdzieś bo trenuje 8 miesiąc i już kilka osób podziwiało jak zobaczyli co robie na siłce lub jak biegałem teraz tylko się śmieją że parkour ćwicze ale to tylko 4 osoby więc nawet mnie to nie rusza jednak bardziej mi chodzi o moich kilku znajomych którzy się wycofali z ćwiczeń przez śmianie innych i nie wiem jak ich przekonać by powrócili do ćwiczeń z każdym postem wyżej się zgadzam tylko to nie wiem czy ich przekona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Albo sami się przekonają, albo nikt ich nie przekona.

Gdyby naprawdę kochali to co robią, to nigdy by z tego nie zrezygnowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
No cóż ja sam nie kochałem siłowni z początku ale z czasem uzależniło mnie to i dlatego niedziela jest moim najgorszym dniem bo regeneracja :( teraz nie wyobrażam sobie życia bez ćwiczenia ;) hm... a jak sprawić by zaczęli chodzić? Bo z czasem tak jak ja i 99% użytkowników tego forum pokochają to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening brzucha "bez przyrostu mięśni"

Następny temat

fbw - poprawna objętość

WHEY premium