SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja!!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
no ale nikt z nas za ciebie nie pojdzie na silownie... a supli na motywacje nie ma.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 1 regulaminu
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 379
Mój problem powinien być rozwiązany w mojej głowie, a nie na forum, ale byłem na tyle przygnębiony, że pomyślałem spytać. Może wszystko wróci do normy jak trzeba. Dzięki tym, którzy poświęcają swoje minuty na porady, nawet na tak bezsensowne pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
czasem pomagają takie filmiki
tu akurat user z naszego forum - bling
na stronie ponizej masz filmik
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lekarze-mowili-ze-bede-warzywem-zdobyl-zloty-medal-w-kulturystyce,378392.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
A jak wygląda twój plan treningowy? Może po prostu jest zbyt wyczerpujący i zniechęca ciebie.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na początku roku miałem straszną dolinę, znudzenie, w dni treningowe normalnie brak chęci do życia, bo znów trzeba tam iść, ale zacząłem wprowadzać zmiany na treningu, czas zaczął lecieć szybciej, trening stał się ciekawszy. Mnie zmotywowało jeszcze to, że pomyślałem, że jeśli teraz przestanę, to znowu wrócę do poprzedniej formy, czyli braku jakiejkolwiek formy. Pomyśl po prostu, co będziesz miał, jeśli zrezygnujesz, a co, jeśli osiągniesz cel, który warto byłoby swoją drogą wyznaczyć. Może pomoże :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
MaksymS sluszna uwaga. Po pierwsze golego wyznacz swoj cel. I jak kolega wczesniej napisal - moze masz przeladowany plan. trenujesz pilke do tego silke wiec czegos moze byc za duzo. Nie zapominaj tez o regeneracji -sen- bo to ma ogromne znaczenie. Odpusc sobie na chwile , odpocznij, przemysl, poszperaj po forum uloz konretny plan trningowy taki ktory bedziesz mogl polaczyc z innymi treningami, uloz diete i zacznij od nowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własny Trening

Następny temat

UFC on FOX 10: Henderson vs Thomson wyniki i relacja !

WHEY premium