SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostek przeskoczył.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
Witam,

Dziś robiłem tricepsy wznosząc sie na takich dwoch rurkach. I od zawsze czułem ze po ktores serii jest bardzo mocny nacisk na mostek. Dziś podczas cwiczen jakby wpadł do środka zeszkoczyłem z tych rurek i wskoczył. A ze mostek jest zbudowany po bokach z chrząstek i ma być niby giętki to czy to jest normalne? Troche czuje ból ale bardziej jakby zakwasowy a nie natury jakies rwący czy jakis mocny ale czy tak powinno być? Doslownie jakby na chwile srodek klatki wpadl mi do środka. Troszke spanikowalem ale juz sekunde pozniej bylo ok

makro sie liczy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2400
Podpowiem, że wiele osób ma właśnie ten ból w okolicy mostka przy robieniu dipsów (tego ćwiczenia), ja też go miałem. Ja próbowałem różnego ułożenia ciała:wychylałem się bardziej do przodu, a łokcie miałem bardziej z tyłu i w tedy ból prawie nie występował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
updateuje tym ktorzy beda mieli pozniej podobny problem - to co przeskoczylo to byl jakis miesien widocznie, mam naderwane przyczepy miesni i musze odpuscic na 6-7dni wszelki trening obręczy klatki piersiowej

makro sie liczy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skręcenie stawu kolanowego

Następny temat

zwichnięcie rzepki - jonoforeza, laseroterapia

WHEY premium