SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morfo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Witam, co sądzicie o mojej morfo ? lekko przegięta jest.. lekarz mówi że wszystko jest ok ale nie wydaję mi sie ogólnie leczyłem helicobacter i caly czas mam problemy ze strony układu pokarmowego i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Co prawda jest już lepiej niż kiedyś ale jednak to nie jest to samo. Miał ktoś coś podobnego ? analizowałem ta morfologie i typowo wychodzi z tego co pisza w necie że mam jakas infekcje, brak żelaza itp.. no ale nic mi to nie mówi. Szukać dobrego lekarza ? Pozdro



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-04-04 12:18:41

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A wrzuciłeś to w dopingu, bo? Na bombie jesteś?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
jestem na tesćie 250mg e4d a wrzuciłem tutaj bo sporo osób z tego działu ma sporą więdzę nikomu oczywiście nie ubliżając

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jasna sprawa. Z reguły takie tematy w dziale Zdrowie lądują.
Krzykacz może się wypowie, ja nie specuję w morfologiach itp

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Hm to prosiłbym o przeniesienie jeżeli tak nie będę zaśmiecał 2 razy tym samym

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
na początku sierpnia tamtego roku miałem dziwne objawy dokładnie po mecie i ogólnie wydaję mi się że tez od supli - wzdęcia, gazy dosyć nie przyjemne, później pieczenie żołądka, później w okoliach jelit ale to stopniowo narastało gdzieś nie byłem tym zaniepokojony dopiero po 3-4 miesiącach objawy były coraz bardziej wk***iające poszedłem do gastro ofc miałem gastroskopie no i wyszło że żołądek źle pracuje i wyszedł mi bardzo wysoko test na HP: leczenie wyglądało tak : 5 dni duomox 1g dziennie 5 dni klabion 1g dziennie przez 2 miechy zirid po 30mg przez 1 miesiąc następny 15mg no i controloc 80mg przez 1 msc a później 60mg no niby coś tam lepiej się zrobiło ale nie do końca dodam że moja dziewczyna ma podobnie co prawda ustąpiły ale to jest dziwne że akurat te same objawy co i ja... ostatnio zakupiłem propolis troche lepiej mi się zrobiło.. no ale morfologia lipa nie wiem może czymś konkretnym się zaraziłem

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
I takie wyniki utrzymują się od prawie roku, dobrze rozumiem?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
były troche mniejsze mam badania z przed miesiąca ale podobnie w lutym robiłem pierwsze badania morfologii od tego całego incydentu

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeszcze dopytam, eradykacja - potwierdzona skuteczność..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
nie miałem stwierdzonej pytałem się o wszystko lekarza który prowadził leczenie i powiedział że po takim combo i czasie jest 90% szans na wyleczenie.. nie robiłem następnych badani na HP ale w moim otoczeniu (siłownia) dosyć dużo osób ma problemy z układem pokarmowym to wszystko jest podejrzane.. a co z tymi badaniami masz cos na mysli ? HP może tak działać ?


Zmieniony przez - Biz0n w dniu 2016-04-04 11:33:37

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop winko porady?

Następny temat

Skutki metanabolu

WHEY premium