SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MooJI -Moj nauczyciel

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nie bo mnie jeszcze nawiedzi 6 milionów kłamstw

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzisz dla Ciebie nie ma 6 milionow zydow spalonych, dla innych co wierza w np bajki z tych filmikow nie ma JA, ze Ty jestes zyciem a nie zyjesz i tak w kolko. Odlamow tego jest multum i trzeba sie zdystansowac. Jeden kupuje bajke i sie wkreca w ta cala pustke ze tak naprawde np Pawel to nie pawel a tak naprawde go nie ma choc nie wiem co ma to na celu, drugi kupuje zaklad ze nie bylo obozow. Kazdy jest inny, grunt to stapac po ziemi twardo i tolerowac innych , jesli poglady innych nie wyrzadzaja szkod lub obrazaja, bo jak tak to zakopac zywcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
6 milionów za choinke nie mogło byc bo ich było 6 baniek w całej europie,a zanim wybuchła wojna 3 bańki pojechały do izraelapozatym pozostaje jeszcze logiczne myslenie oraz oficjalne wyroki sądowe wraz z papierami czerwonego krzyża.Dzisiaj przeczytałem dobry wpis.

WYBACZ MI ŻYDZIE

* że przyrzekam mówić prawdę o tobie i twoich czynach,
* że pamiętam twoje zbrodnie popełnione na mym narodzie, rodzinie, w Rosji, Hiszpanii, na Cyprze, w Palestynie,
* że wiem, iż za pieniądze twoje i twojego brata – bankiera – Davida Rockefellera z Nowego Jorku, zaprojektowano i zbudowano KOMORY GAZOWE w Oświęcimiu,
* że wiem, żeś finansował Hitlera, aby mógł na zlecenie twych braci zza Oceanu, wymordować większość „parchatych” twoich współplemieńców ze Wschodniej Europy,
* że pamiętam, iż na konferencji w Evian, nad jeziorem genewskim w 1938 roku, twoi współplemieńcy z 30 krajów świata, nie chcieli przyjąć z Niemiec hitlerowskich ani jednego żyda, aby go uratować przed HOLOKAUSTEM,
* że wiem, iż żydowska policja w gettcie warszawskim była okrutniejsza dla twoich współplemieńców niż formacje ukraińskie i niemieckie z SS,
* że pamiętam to, z opisów postępowanie waszej policji umieszczonych w pamiętnikach twojego ziomka E. Ringenbluma, pt. „Kronika getta warszawskiego”, wydanie z 1983 roku,
* że czytałem książkę twojej siostry; Anny Arendt „Eichmann w Jerozolimie” opisującej wspomaganie Hitlera przez twoich zbrodniczych współplemieńców w wymordowaniu żydów – twoich współbraci, (Wyd. „ZNAK” z 1987 r.),
* że wiem, iż PRZEDŁUŻYŁEŚ CELOWO II Wojnę Światową o DWA LATA, by Hitler mógł skończyć swe ponure dzieło,
* że widzę jak dziś mordujesz Jugosławię i inne narody,
* że wiem, iż twoi bracia wymyślili komunizm i ujarzmiają świat za pieniądze zdobyte lichwą,
* że wiem, iż twoi współplemieńcy dopuścili się największych zbrodni w dziejach świata,
* że wiem jak wymordowaliście 15 tysięcy duchownych w Hiszpanii w 1936/37 roku,
* że wiem jak wymordowaliście carską rodzinę w Rosji,
* za to, że wiem jak dokonaliście zbrodni ludobójstwa w czasie rewolucji bolszewickiej w Rosji,
* za to że wiem, iż „NIELUDZKA ZIEMIA” na terenie Rosji to ŻYDZIE TWOJE DZIEŁO i twoich bankierów,
* że pamiętam o twoich braciach witających kwiatami nie tylko Armię Czerwoną w Wilnie, we Lwowie i w innych miastach w 1920 i 1939 roku, ale i hitlerowców w 1939 roku,
* że pamiętam, iż „OKRES BŁĘDÓW I WYPACZEŃ”, tortury, mordy niewinnych – to żydzie twoje dzieło,
* że widzę jak narzuciłeś ustawy dopuszczające i zmuszające do mordowania nienarodzonych w imię twojego talmudycznego, nikczemnego prawa dla gojów – /nie żydów/,
* że widzę jak siejesz demoralizację, którą lansujesz, szerzysz ją i narzucasz innym pod hasłem liberalizmu,
* że widzę ujarzmienie ekonomiczne, polityczne itd., którymi posługują się twoi współplemieńcy by rabować i niszczyć narody, aby ci zapewnić „rządzenie światem”,
* że pamiętam o żydach Pietruszce i Piotrowskim, którzy zamordowali ks. Popiełuszkę,
* że wspominam z obrzydzeniem; Urbanów, Rakowskich, Minców, Bermanów, Świerczewskich, Holzerów, Krasińskich i innych twoich współplemieńców, którzy mordowali i mordują dalej – nas i drogą nam Ojczyznę,
* że wspominam ze wstrętem Mazowieckich, Geremków, Michników, Balcerowiczów, Bratkowskich, Lipskich, Turowiczów, Loranców, i INNYCH TWOICH RODAKÓW – ŁAJDAKÓW,
* że pamiętam o mordach Berii, Kagana, i innych,
* że wiem, iż ukrywając się za plecami komunizmu UNICESTWIŁEŚ w tym stuleciu 100 MILIONÓW istnień ludzkich,
* że wiem o tym, MORDERCO, IŻ KATYŃ TO TWOJE DZIEŁO,
* że wiem, jak dziś twoi bracia mordują bestialsko arabskie kobiety i dzieci w Palestynie i w Libanie,
* za to że wiem, iż nie ma drugiego narodu na świecie, który by dokonał tylu zbrodni co wy. WYBACZ MI ŻYDZIE. OJ WYBACZ! BARBARZYŃCO!

WYBACZ MI ŻYDZIE, że was przyjmowaliśmy w biedzie, że ratowaliśmy was z narażeniem życia z rąk hitlerowców, że ośmielamy się jeszcze żyć na naszej polskiej ziemi, gdyż POWINNIŚMY MOŻE JUŻ DAWNO POPEŁNIĆ ZBIOROWE SAMOBÓJSTWO, aby zostawić ją dla ciebie i twoich już „nieparchatych” rodaków ze „ŻMIJOWEGO PLEMIENIA” – NARODU WYBRANEGO”.

WYBACZ MI ŻYDZIE, że śmiem jeszcze oddychać w obecności twojej, tym samym powietrzem co ty – uratowany przez nas od śmierci – przypadkowo „wybrany”, spośród mordowanych za twoją wiedzą „parchatych” twoich rodaków z Europy Wschodniej – jak ich nazywali twoi bracia za Oceanem.

WYBACZ MI ŻYDZIE, że jeszcze żyję, i nie przegoniłem cię precz z mojej ojczystej ziemi. Nawet, gdyby udało ci się unicestwić i uśmiercić nas wszystkich – WÓWCZAS KAMIENIE Z TEJ ZIEMI POWSTANĄ i zapłacą wam za wszelkie zbrodnie popełniane od wieków, na nas i na narodach świata!

Wiem, że jestem dla ciebie żydzie zwierzęciem, jak mówi twój Talmudek (kodeks przestępczy) : „Żydzi są istotami ludzkimi. Natomiast inne narody świata nie są istotami ludzkimi, ale bestiami-zwierzętami” – Baba Mecia b.

Parę ciekawostek z Talmudu:

* „Przekazywanie gojowi wiedzy o naszej religii oznacza skazywanie na śmierć wszystkich Żydów, ponieważ zapoznanie gojów z tym co my uczymy o nich, może spowodować jawne zabijanie nas” – Libre Dawid 37.

* „Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda” – Aboda Sarach 37a.
* „ Żyd może gwałcić dziewczynę nie-Żydówkę, ale nie może ją poślubić” – Gad. Sachs. 2,2.
„Żyd może gwałcić, oszukiwać i fałszywie przysięgać, ale musi to tak robić, aby jego czyny nie wyszły na jaw i aby Izrael przez to nie ucierpiał.” – Schulchan AR. Ch. Hamishapt 343.
* „Jeśli goj zabije goja lub Żyda, jest za to odpowiedzialny. Ale jeśli Żyd zabije goja nie jest za to odpowiedzialny” Tasefta, Aboda, Zarta 8.5.
* „na dom goja należy patrzeć jak na pomieszczenia dloa bydła” – Tosefta Rubin III.
* „Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.
* „Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie na mają żadnej mocy wiążącej nas” – Schulchan Aruch, Edit I 36
* „Zabronione jest Żydom oszukiwać swoich braci. Odnosi się to tylko do Żydów. Natomiast wolno oszukiwać gojów. Biblia mówi: Nie będziesz oszukiwał twojego brata. Ale nie-Żydzi nie są twoimi braćmi. Jak wyżej powiedziano, są gorsi niż psy” Aruch Choszen, Himiszpat 227.

I ciekawostka. Talmud idzie dalej w fałszerstwie niż Tora (sfałszowany stary testament). Oto przykład: „Sam Jahwe (Bóg) zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie” – czyli rabini są mądrzejsi od Jahwe.

Nimi powinni zająć się psychiatrzy. To jakaś plemienna schizofrenia…



http://ukrytawladza.wordpress.com/ 

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez Twojej urazy, ale naprawde to albo hobby masz ta nienawisc do pksow albo juz nawyk, wiem ze masz racje po czesci, ale mam nadzieje ze nie zyjesz tym na codzien i nie starasz sie nawracac, bo jak samwiesz, i tak Ci cczy mi nikt nie uwierzy, predzej Cie ukrzyzuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Prawda nie może być nienawiścią kiedyś było(haha zydzi do gazu)potem było ale jak oni to zrobili.nastepnie nie nie zrobili.ale przecież tyle ludzi nie moze zyć w kłamstwie,a obecnie jest tak zyją w kłamstwie.zresztą ja żydów lubie tak samo jak oni każdego goia

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-15 12:41:29

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Moi drodzy, pomieszaliście mnóstwo rzeczy. W tak zwanym "rozwoju duchowym" nie chodzi o żadne cuda na kiju, chodzi tutaj po prostu o to, aby nauczyć się, jak wyłączać umysł. Zazwyczaj umysł przejmuje nad nami kontrolę i wtedy miota nami we wszystkie strony jak kukiełką, a my nie mamy nic do powiedzenia. Jak mówi Osho - umysł jest świetnym sługą, ale fatalnym panem. Co do Mooji'ego mam póki co trochę mieszane uczucia. Na polskim rynku nie ma na razie żadnej jego książki. Przetłumaczyłem do połowy jedną z nich, ale na razie nie mam czasu jej dokończyć. Może uda mi się namówić wydawnictwo do wypuszczenia na nasz rynek jakiejś jego książki, ale prawdę mówiąc warunki mają słabe - żądają za prawa autorskie sporej kasy, co zapala we mnie czerwoną lampkę, bo duchowość nie idzie w parze ze zdzieraniem z kogoś kasy. Dla porównania - wszystkie wykłady Osho są dostępne za darmo zarówno w formie audio, jak i w formie pdf, dlatego za swojego mistrza bardziej uważam właśnie Osho.

A tak naprawdę rolą każdego mistrza jest uświadomienie uczniowi tego, że żaden mistrz nie jest mu do niczego potrzebny, ponieważ każdy z nas ma swojego własnego mistrza w głębi siebie. Trzeba tylko wyciszyć się na tyle, żeby móc usłyszeć jego głos.


Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2020-01-23 12:43:10

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOSZULKI- Drysdalla oraz Couture na AUKCji !!! WSPERAJ PACZKE :)

Następny temat

Czego dowiedziałem się na temat Libii

WHEY premium