SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Monohydrat a masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 61
Witam

Ćwiczę sobie na siłowi już od ponad 2lat, tak rekreacyjnie 4x w tygodniu aby sobie wyglądać jak facet stwierdziłem, że nadszedł ten czas aby kupić sobie jakieś ''dopalacze'' aby poprawić znacznie swój wizerunek.
Moje pytanie jest następujące, czy dobrym wyborem jest monohydrat skoro mam już dość dobrą masę ale też dość spory brzuszek, czy raczej lepszym wyborem jest jabczan? Głownie zależy mi na tym aby mój wygląd to był taki dobrze zbudowany przy sobie facet ale z widocznymi mięśniami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkie kreatyny działają tak samo, a jabłczan jest sporo droższy

Monohydrat moze cie troche wodą podlać, ale zejdzie jak odstawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 61
Głownie boje się tego, że jak kupię sobie monohydrat to powiększy mi się bęben :D a tego bym właśnie chciał...czyli mówisz, że bez problemu mogę sobie takie mono walnąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz brac, do wakacji daleko wiec cykl zdążysz :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś mocnego:) i nietypowego

Następny temat

Dawkowanie BCAA Olimpu

WHEY premium