SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono na początek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam 17 lat ,jestem endomorfikiem, na siłkę chodzę od 9 miesięcy, wcześniejszych poczynań nie nazwę treningiem. Moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej. Moja dieta opiera się na 10 wskazówkach żywnościowych. Ostatnio zauważyłem zastój mięśniowy, próbowałem zmian treningu (Split - > HST), efekty na razie nie rażą (głównie jest to zastój w ramionach inne partie idą do przodu nieco szybciej). Wcześniej nie zażywałem żadnych suplementów i odżywek.
Mam trzy pytania:
1. Chciałbym zacząć od kreatyny. Na forum przeczytałem, że najlepszy na początek będzie monohydrat Vitalmaxa. Czy zgadzacie się z tym?
2. Jestem w trakcie HST (w tym tygodniu kończę mikrocykl 10tek). Czy kreatynę mógłbym zacząć brać jeszcze w trakcie tego cyklu (powiedzmy na 5tkach) czy dokończyć obecny cykl , zrobić roztrenowanie i zacząć brać wraz z nowym cyklem?
3. Czy przy dobrym odżywianiu i treningu, pomoże mi to spompować mięso?

@edit : jakoś nie chcący się pogrubiła czcionka tematu chyba.

Zmieniony przez - rahciach w dniu 2010-04-26 20:23:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
1. Chciałbym zacząć od kreatyny. Na forum przeczytałem, że najlepszy na początek będzie monohydrat Vitalmaxa. Czy zgadzacie się z tym?
2. Jestem w trakcie HST (w tym tygodniu kończę mikrocykl 10tek). Czy kreatynę mógłbym zacząć brać jeszcze w trakcie tego cyklu (powiedzmy na 5tkach) czy dokończyć obecny cykl , zrobić roztrenowanie i zacząć brać wraz z nowym cyklem?
3. Czy przy dobrym odżywianiu i treningu, pomoże mi to spompować mięso?



1. każde mono będzie dobre, akurat vitalmax ma jedno z tańszych na rynku co nie znaczy że gorszych.

2.Mógłbyś. Choć na Twoim miejscu ruszyłbym z nowym programem na pierwszym cyklu.

3.Dobrze wykonany technicznie trening i będzie pompa o ile jest co spompować.

zdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump+xplode czy mono?

Następny temat

Booster testa; spalacz.

WHEY premium