SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono czy jabłczan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
WItam,ćwiczę juz jakis rok,mam diete i zastanawiam sie nad kupnem kreatyny.Brałem kiedyś creatine micronized 200 mesh ale nie skonczyłem cylku.Jesli chodzi o jabłczan to myslałem o cm3 a o monohydracie to się nie orientuje który dobry

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 16

Waga: 72

Wzrost: 182

Cel cyklu: masa sila

stosowane już wcześniej suplementy : creatine micronized 200mesh,gainery i białka

Uprawiane inne sporty: -

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: olimp gainer mct

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: do 200zł

uwagi i sugestie: br

Staż treningowy: 1rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Nie zdziwie sie jak dostaniesz bana... Troche byś poszukał i sam bys sobie na to pytanie odpowiedział bo z milion juz takich samych pytań padło...

A tak przy okazji co kupisz bd dobrze Jabłko czy Mono jeden kit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3390
po mono bardziej 'podleje' cię wodą ale to też zależy od diety, po jabłczanie bardziej odczujesz efekty w zwiększeniu siły. Możesz też połączyć mono + jabłczan ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cnr18 bzdura.

po jablczanie wcale nie odczuje roznicy sily, to jest zupelnie subiektywne zdanie, nie majace zadnego poparcia oprocz mitu i kilku odczuc. schemat sie utatrl i przetrwal. ty moze i odczules taka roznice, ale to nie jest cecha produktu by to powtarzac

mono moze troche podlac woda, ale tez nie musi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mono podlewa, czesto te retencje ludzie biora jako wzrost masy miesniowej i potem takie durne opinie ze lepiej po tym masa idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
cyli lepiej jabłczan czy monohydrat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
sprobujesz to i to, sam wyciagniesz wnioski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 299
creatine micronized 200 mesh to syfff

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
czy zrobisz cykl na mono czy na tcm roznicy nie odczujesz bo to kreatyna i to kreatyna. jesli masz kase na tcm kup tcma jesli nie stac cie kup mono gdyz jest tansze proste. Podstawa i tak dieta bez niej nie urosnie NIC
imo Pierwszy cykl jaki przeprowadzilem byl na mono i byl to najlepszy jaki mialem ale to byl moj 1 raz na kreatynie..
Monohydrat lubi podlac woda Co dla mnie jest minusem gdyz nawet na twarzy wydajesz sie opuchniety Moze to byc minus dla mono pod wzgledami estetycznymi .. jesli komus nie pasuja pucki na twarzy;)

****************************

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy pic bialko?

Następny temat

Mono czy jabłczan?

Wiecej