SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono + Bcaa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8538
Witam odlozylo mi sie ostatnio troche tluszczyku, i kasy. Za to drugie postanowilem kupic kreatyne + bcaa. A wiec mam bcaa xplode i kretke 300g vitalmaxa, mniej wiecej wiem jak dawkowac kredke, bo 5g rano na czczo i po treningu, a w nt tylko rano, ale gorzej z bcaa. Ile mam sypac dziennie dawki, w treningowe tez wiecej jak kredki czy dzien w dzien tyle samo sypac. Jeszcze dwa pytania, pierwsze: Moge mieszac w shakerze razem kredke i bcaa ? drugie: mozliwa jest poprawa samopoczucia jak wezme tą kreatyne ? zawiera witb6.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8077 Napisanych postów 149372 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184455
bcaa porcja przed i po treningu

mozesz mieszac w szejku razem.

co do samopoczucia-placebo czyni cuda czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8538
Thx.

Bo biore ja od 3 dni i jakos lepiej mi ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11356
Hehehe, ja jak na węglach zacząłem teraz wrzucać suple, to już pierwszego dnia miałem więcej powera i lepsze samopoczucie:P Placebo, nie placebo - grunt, że z miejsca zadziałało, hehe:P

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
odkopalem temat poniewaz zaszlo pare zmian. Pierwsza to taka ze przerwalem cykl po 3 dniach, o ile mozna nazwac to cyklem, ze wzgledu na uraz ścięgna przy stawie łokciowym, dosyc nieprzyjemna sprawa (Najgorsze jest to ze nie zrobilem tego na silowni, tylko podczas potyczki z kolegami na "na rękę", bez rozgrzewki). Druga to taka ze dokupilem do tego zestawu (bcaa + mono) Horse Powera. TomQ moglbys mi rozpisac jak i co i kiedy i ile ?? powiem ze jest to moj 2 stack kreatynowy (1 byl nitrobolon).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13335 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52401
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki TheEnd, Sog jak wejdzie oczywiscie, nad bialkiem sie tez grubo zastanawiam jeszcze troche mam funduszy :) carbo nie potrzebuje gdyz jestem endomorfikiem, mysle ze moglo by mnie zalac a tego nie chce. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52628
powodem do zakupu odżywek są braki w diecie !!! jeśli brakuje białka kupujesz bialko itd
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiem o tym giecik :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko a zwinność,szybkość

Następny temat

Ostrowia WPC 80 czy Egg Pro

WPC zestaw